23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Canbey ve Çavuş ailelerinin mutlu günü

Canbey ve Çavuş ailelerinin mutlu günü

Değerli meslektaşımız  kadim dostumuz Bölge gazetesi imtiyaz sahibi   Ferhat Canbey kardeşimizin   kızı Cemile Çilem Canbey dillere destan  düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi. İstanbul içinden ve İstanbul dışından geceye katılan davetliler müzik eşliğinde gönüllerince eğlenirken Canbey ve Çavuş ailelerini  bu mutlu gününde  bütün dostları yalnız bırakmadılar.

Malatya’nın köklü ailelerinden olan  Canbey ailesinin  kızları Cemile Çilem Canbey ile Çavuş ailesinin oğulları Önder Ufuk Çavuş, Okmeydanı Altın Saray düğün salonunda düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Bir gün önce Esenler Barış Cafe’de  kına gecesi yapılan genç çiftlerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Okmeydanı Altın Saray düğün salonunda düzenlenen düğün törenine Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve Genel koordinatörü Mehmet Çelik,  Emniyet Müdürü Baş Müfettişi  Hasan Adak, Has Parti Esenler İlçe Başkanı Belediye Meclis Üyesi Burhan Kocaman, İl Genel Meclis Üyesi Aziz Damar, MASTÖB Genel Başkanı Bekir Alyüz ve yönetimi, Milli antranör Nusret Öncü, Medya TV Genel yayın yönetmeni Gazi Karadağ, Bir çok sivil toplum kuruluşlarının  başkanları ve yüzlerce davetli katıldı.

Bin kişilik salonu hınca hınç dolduran Canbey ve Çavuş ailesinin yakınları gece boyunca gönüllerince eylenirken, Türk Halk müziğinin ünlü isimlerinden Selahattin Alpay, Aydın Aydın, Havin, Serpil Sarı, Haydar Ulaş, Maral,  Ahmet Satılmış, Siirtli Özkan, Yaman, Seyhan Güler, Tekin, Ramazan Garipses,  Kahtalı İbrahim, Ozan İsa Koç, Behnur, Ahmet ve Cano ikilisi gibi sanatçıların söylediği birbirinden güzel türküler eşliğinde halaylar çekip çeşitli oyunlar sergilediler.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir