12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / CHP Esenler İlçe Örgütü: Kesk’in düzenlediği mitingine tam destek

CHP Esenler İlçe Örgütü: Kesk’in düzenlediği mitingine tam destek

Cumhuriyet Halk Partisi Esenler İlçesinden Kesk düzenlediği mitinge tam  destek

İstanbul’da bu gün İstanbuldaki  Kesk ‘e bağlı tüm memurlar bir miting düzenledi.

“İnsanca Bir Yaşam “ altında bir Miting Düzenlediler.Fatih Çapa’da toplanan memurlara doktorların desteği oldukça fazla oldu.”İnsanca Bir Yaşam “ Mitingine Cumhuriyet Halk Partisi Esenler ilçe örgütü yönetim kurulu,kadın kolları ve gençlik kolları tam destek verdiler.Çapada başlayıp,Fındıkzade, Aksaray  güzergahından yürüyerek  Bayazıt meydanında toplandılar.Cumhuriyet Halk Partisi Esenler ilçe Başkanı Şuayip Vardar mitig ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamada”evet bu gün Kesk’e bağlı çalışanların “İnsanca Bir Yaşam” Mitingine örgütümüz olarak destek verdik.Bundan sonrada bu ve bunun gibi mitinglere destek vereceğiz.Bu gün Bayazıt Meydanında  çalışanların   yeniden dirildiğine bizzat şahşit oldum”ben inanıyorumki yurttaşlarımız hala dirençlerini kaybetmediği gibi daha dirençli olduklarını gözledim bundan dolayı benimle birlikte mitinge katılan ilçe yönetim kuruluma,kadın kollarıma ve gençlik kollarıma çok teşekkür ediyorum”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir