21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Türkiye belediye çalışanları dernek başkanı Derviş Karakoyun’dan ziyaret

Türkiye belediye çalışanları dernek başkanı Derviş Karakoyun’dan ziyaret

 Türkiye Belediye Çalışanları  Dernek Başkanı Derviş Karakoyun’dan  ziyaret

Türkiyedeki Tüm Belediye Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Derviş Karakoyun gazetemizin imtiyaz sahibi Şükrü Şahin’i ziyaret etti.Şahin’in Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar’da  başkan vekiliği yaptığı yeni yerinde kabul ettiği Karakoyun  bun’dan 9 ay önce Fatih’te kurulan bu zamana kadar ise 600 üyesi bulunan derneğin çalışmaları hakkın’da  geniş bilgi verdi.Karakoyun ziyaretten sonra   yaptığı açıklama’da  ise “Şunu kesinlikle ifade etmek istiyorum’ki şahsıma gösterdiğiniz ilgiyi asla unutmayacağım bundan dolayı şahsınıza çok teşekkür ediyorum”dedi.Karakoyun açıklamasını şöyle sürdürdü.Bizler   Türkiye Belediyede Çalışanlar Derneği olarak hepimize yeni bir ışığın yeni bir umudun doğduğunun müjdesini buradan   istiyorum.Evet artık yalnız değilsiniz.Yaklaşık 9 aydan buyana Türkiye’de çalışanların   (BEL-SİM)’i  var .Çıktığımız bu engelli  yolculukta destek olarak sizlerin varlığı,kudret olarak ise yüce Allah’ın yardımları sayesinde başarıya ulaşmamamız için hiz bir engel yok”dedi.Gazetemizin sahibi Şükrü Şahin’de Tüm Belediye Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine elinden gelen yardımı yapmaya hazır olduğunu ifade etti.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Esenler’ de siyasi parti listeleri YSK ‘ya teslim edildi

31 Mart yerel seçimlerine girecek belediye başkan adayları ve belediye meclis üyesi aday listeleri YSK …

2 Yorumlar

  1. allah hayırlı uğurlu eylesin inş.belediye personelleri için hayırlı işler yaparlar.

  2. Derviş KARAKOYUN

    Esenlerin Sesi Gazetesinin imtiyaz sahibi Sn.Şükrü ŞAHİN’ in şahsında tüm Gazete çalışanlarımıza bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim. Sizlerin bu desteklerini hissettiğimiz sürece sesimiz daha gür, hizmetlerimiz daha büyük, teşkilatlanmamız daha hızlı ve temsilimez daha disiplini olacağına inancımız tamdır. Esenler halkına ve Başta Belediye Başkanımız M.Tevfik GÖKSU olmak üzere tüm Belediye çalışanlarımıza Esenlerin çehresini değiştirmek için gece gündüz demeden emek verenlere sevgi ve saygılarımı sunarım. Derviş KARAKOYUN Türkiye Geneli Tüm Belediye Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir