22 Şubat 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Derbi öncesi Fenerliler isyan’da

Derbi öncesi Fenerliler isyan’da

Derbi öncesi Fenerliler  isyanda

Dün  ve bu  gün satışa çıkan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin biletlerinin 5 dakika içerisinde tükenmesi sarı lacivertli taraftarları isyan ettirdi. Fenerliler Biletix satış noktalarına biletlerin beş dakikada  karaborsacıların eline düşmesi  satış noktalarında taraftarları isyan ettirdi. Biletix’den bilet alanların kimler olduğunu sormaya başladı.Ve bu satış noktalaraından  bilet alanların isimlerinin açıklanmasını isteyen taraftarlar. Dün  ve bu gün satışa çıkan ve tükenen biletlerin karaborsa fiyatı ise şu anda 4-5 katına ulaşmış durumda…

 Bu gün  sabah saatlerinde satışa çıkan yaklaşık 15 bin bileti almak isteyen taraftarlar  gişe ve internet sitelerine bi  bile giremeden 5 dakika içerisinde ‘biletler tükendi’ ibaresiyle karşılaşınca isyan etti. Dakikalar içerisinde bilelerin tükenmiş olmasına ihtimal vermeyen taraftarlar sosyal medyada sitem dolu mesajlar yayınlıyorlar.

Her derbi öncesi aynı sıkıntıları yaşadıklarından şikayet eden, karaborsadan 10 kat fahiş fiyatlarla bilet almak zorunda kalan taraftarlar, Biletix’ten bir açıklama yapılmasını ve bu konunun aydınlığa kavuşturulmasını istiyorlar.
 KARABORSADA 400 LİRA

Biletlerin satışını gerçekleştiren şirketin 5 dakikada tükendiğini açıkladığı biletlerin karaborsa fiyatları da belli olmaya başladı. Çeşitli internet siteleri ve forumlar üzerinden satılan biletlerin fiyatları şimdiden 4-5 katına ulaşmış durumda. 66 liralık biletler şu anda karaborsada 400 liraya kadar satılabiliyor.

İşte sanal alemde oluşan bazı karaborsa fiyatları ;
Karaborsaya düşen biletlerin gişe satış fiyatları ise şöyleydi;

Türk Telekom ve Migros kale arkası tribünleri: 66 lira
Fenerium üst H-I blok: 132 lira
Fenerium üst C-D-F-G blok: 154 lira
Fenerium alt G Nissan blok: 205 lira
Fenerium alt B nesine.com blok: 255 lira
Fenerium alt F nesine.com blok: 255 lira
Fenerium alt C-E blok: 305 lira
Fenerium alt D Ford blok: 315 lira

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Esenler’ de siyasi parti listeleri YSK ‘ya teslim edildi

31 Mart yerel seçimlerine girecek belediye başkan adayları ve belediye meclis üyesi aday listeleri YSK …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir