20 Mart 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ali baba bu sefer Hasan Can’ı konuşturdu.

Ali baba bu sefer Hasan Can’ı konuşturdu.

Ali baba bu sefer Hasan Can’ı konuşturdu.

İstanbul’un Sesi (91.8) Radyosu Ali Babanın hazırlayıp sunduğu “BAŞKANLAR KONUŞUYORUN” bu haftaki canlı yayın konuğu  Ümraniye Belediye başkanı Hasan CAN oldu.Yaklaşık iki saat  süren  canlıyayın’da   Ali Baba sordu.Hasan Can cevapladı.Hasan Can canlı yayında Ümraniye’deki kentsel dönüşümü anlattı.

İstanbul’un Sesi (91.8) Radyo’da yayımlanan Başkanlar Konuşuyor isimli programa canlı yayın konuğu olan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ali Osman Kara’nın sorularını yanıtladı. Ümraniye Belediyesi’nin 2004 yılından bugüne kadar kentsel dönüşüm noktasında yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Hasan Can, 2004 yılından itibaren 12 bin inşaat ruhsatı verdiklerini bunun da yaklaşık 21 milyon metrekare inşaat alanı iznine denk geldiğini söyledi. Başkan Hasan Can, kentsel dönüşümü 2004 yılından beri vatandaş eliyle yaptıklarını hatırlatarak dönüşümün Ümraniye’de halen devam ettiğini söyledi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir