18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / DP süpriz peşinde

DP süpriz peşinde

BTP ile ihtifak yaparak seçime giren Demokrat Parti, Esenlerdeki seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.Bu noktada Esenlerin en işlek caddelerinden olan Davutpaşa caddesi üzerindeki seçim bürosu önüne kurdukları stantta seçmene parti politikalarını anlatıp aday broşürlerini dağağatarak 12 haziranda süpriz yapmaya hazırlanıyorlar.
Bunun la ilgili Esenler Demokrat Parti İlçe Başkanı Paşa KAÇAN ve eski ilçe başkanı ve İstanbul 2. bölge 5. sıra milletvekili adayı Hakkı ÇAKIR, seçim çalışmalarına teşkilat ile birlikte hız kesmeden sürdürüyor.

İlçe Başkanı yılların siyasetçisi Paşa KAÇAN, gazetemize yaptığı açıklamada “maddi imkanlaraımız yerinde olsa bu çalaışmalardan çok daha iyi bir seçim çalışması yürütürdük. Ancak partimiz hazine yardımı alamadığı için çalışmalarımız kısıtlı imkanlarla devam ediyor” dedi. Görsel ve yazılı medyada istediğimiz propagandayı iyi yapamıyoruz. Ben şahsen medyanın bu tavrındanda şikayetçiyim. Bir de buna ilçedeki maddi imkansızlıkları da eklerseniz, sıkıntılarımız bir o kadar daha su yüzüne çıkmış oluyor. Ama biz bu kadar kısıtlı imkanlara rağmen yine de Esenler’de sürpriz parti olacağız. Birilerini üzmüş olacağız ve bu da umrumda değil.”

Kaçan açıklamasını şöyle sürdürdü Bu seçimde maalesef Kaymakamlık’ın kesin talimatı olmasına rağmen hiç bir parti bu talimatlara uymadı .Yani sizin anlayacağınız centilmenlik anlaşması ihlal edildi.Kaçan’dan sonra DP İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Hakkı ÇAKIR yaptığı açıklamada ise “Ben Esenler’de yetiştim. Doğruyol Partisinde Siyaset hayatına başladım
Anavatan ile Doğruyol Partisinin birleşmesi 1946 ‘dan 1960 yıllarından Türk tarihine altın harfler ile adaını yazdıran daha sonra uzun bir dönem siyaset arenasında olmayan taki bu partilerin bir araya gelerek DP adını alana kadar işte bende Demokrat Parti’de siyaset hayatıma başladım. Şimdi de milletvekili adayıyım. Seçilip seçilmemem hiç önemli değil. Yeter ki ülkemde istikrar ve huzur olsun. Gençlere de ” Siyaset yapın” diyorum. Ben önlerini açtım. Gençlerin siyaset yapabileceğini kendilerine ispat edebildiysem, bundan da mutluluk duyuyorum. Artık partilerin gençleşmesi, yeni yüzlerin siyaset alanında yer alması isteğimdir. Seçilsem de, seçilmesem de tüm mücadelemi gençlerin siyasete dahil olması için sürdüreceğim” diyerek tüm siyasi partilere çalışmalarında başarılar diledi.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir