12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / (ESDEF) ‘in toplantısın’dan genel kurul kararı çıktı.

(ESDEF) ‘in toplantısın’dan genel kurul kararı çıktı.

Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Yönetim kururlu kararı ile genel kurul kararı aldılar.

 Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Yaptıkları  yönetim kurulu toplantısının ardından  genel kurula gitme kararı aldılar.

 (ESDEF)Kuruluş tüzüğüne göre kurulduktan  sonra  6 ay çerisinde genel kurul yapma zorunluluğu vardı.Bu noktada Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Yönetim kurulu kararına göre ilk genel kurul tarihi olarak  25 Eylül 2011 Pazar günü saat:14.30 da Hasip Dinçsoy ilk Öğretim Okulu konferasn salonunda yapılacak yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde 2. toplantı  bir  hafta sonra aynı yerde yapılacak.Gazetemize bir açıklama yapan Esenler Dernekler Federasyonu Kurucu Başkanı Mustafa Kaplan “Evet Genel Kurula gidiyoruz.Hayırlı olur inşallah “dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir