22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler belediyesine afiş protostosu

Esenler belediyesine afiş protostosu

Esenlerde afiş kirliliği ,Özellikle Esenler belediyesi tarafından yaptırılan afilşlerin halk tarafından anlaşılamaması Duyarlı vatandaş  vatandaşlar arasında farklı yorumlara neden oluyor.Geçenler’de Tuna mahallesine asılan bir afiş yine kafaları karıştırdı. Afiş’in  “Seyit  Muhammet Raşit Erol  Efendi  Hz Esenler’de”  diye duyuru şeklinde pisliklerin yanına asılması mahallede yaşayan bazı vatandaşlar tarafından belediyeyi protosto ederek afişi asıldığı yerden  keserek almaları dikkatleri çekti..
Tuna mahallesinde yaşayan Cengiz Boztepe  isimli vatandaş “Esenler Belediyesi tarafından   Pankart panosunda asılan” Muhammet Erol Efendi  Hz Esenler’de”  afişin manevi değerlerimize  saygı gösterilerek uygun yere asılmadığı için asıldığı yerden keserek çıkardım. Bu ve bunun gibi afişler bu tür yerlere asılmaktansa hiç  asılmasın  daha iyi” dedi.
Ramazan ayı münasebetiyle asılan afişin üzerin’de Peygamber efendimizin soyundan  gelen büyük alim  “Seyyid Muhammet Raşit Erol”Efendimizin ismin çöp  konteynerlerinin  arkasında ve  çöplerin yanında Kedi ,köpek  afişinin altında olması münasebetinden dolayı kestiğini ifade eden Cengiz Boztepe kesmiş olduğu afişi daha sonra yoldan geçmekte belediye zabıtaları verip bu ve buna benzer afişlerin manevi değerlere uygun yerlere asılmasını gerektiğini” söyledi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir