23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler CHP’de meclis üyeliği kavgası

Esenler CHP’de meclis üyeliği kavgası

Esenler CHP’de meclis üyeliği kavgası23168192

Yerel seçimlere 42 gün kala siyasi partiler’de belediye başkan adaylarının belirlemesin’den sonra şimdi’de sıra meclis üyelikleri sıralamasına geldi.Bu nokta’da Esenler belediye başkan adayı olarak ismi açıklanan Mimar:Aksal Örüklü meclis sıralamalarını belirleme’de 2. plana atılırken İlçe örgütünün olmazsa olmaz  adayı: Cafer Durna isminde  diretmesi akılları iyice karıştırdı. Bu noktada’ da DURNA  ilçe örgütü sayesinde 1.sırayı kaparken Kemal ŞAHİN’de 2.Sırayı aldı.  Aslında Mustafa SARIGÜL’ün her noktada var olduğu İBB’yi almak içinde bütün argümanları devreye sokan  CHP Esenler’de Meclis sıralamalarında   1.2.3.sıralar’da Mimar,Mühendist,Şehir plancısı beklerken bunun  tam tersine sadece benim olsun’da ne olursa olsun mantığının güdülerek liste oluşturulma çalışmaları  ve yine  listenin ilk onuna bakıldığı zaman bir Ordulu’nun, Bir Giresunlu’nun,bir Kastamonulu’nun,bir Samsunlu’ nun,bir Trabzonlu’nun bir Sinoplu’nun  dahası  hiç bir  Karadenizlinin olmaması ve  Demokratik yapının göz ardı edilmesi. akıllalara acaba CHP yerel seçimde kimden oy alacak sorularını’da yanında getirdi.Gazetemizi arayan adının verilmesini istemeyen bir CHP’ li şunları söyledi.Allah aşkına  sesimizi duyun,CHP Esenler ilçesin’de ilk 7’de  4 Sivaslı var.Bu Cafer Durna ne kadar hünerli biriymiş ki ilçe örgütü bunu olmazsa olmaz diye 1 numaraya koymak için diretiyor.İlçe başkanı aynı durumu ilçe yönetiminde ve il delegelerinde de yaptı.Bu parti sadece bir grup ve bir düşüncenin Partisi mi?dedi.Bu gidişle CHP’nin Esenler de durumunun çok zor olduğunu belirten CHP’ li bakın bizim yapı da o kadar Mühendistler ,Mimarlar,Ve şehir Plancısıları  ve Avukatlar   var iken ne yazık ki ilk yedide bu saydıklarımızın  bir tanesine bile   rastlayamazsınız.İlçenin olmazsa olmazı sadece Cafer  DURNA’dır.Dedi.Ve bu ayın 18’inden sonra iplerin tamamen kopacağını belirten CHP’li yazık.Bu partiye yazık “dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir