6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / MHP’nin adayı Ahmet Fidan oldu

MHP’nin adayı Ahmet Fidan oldu

 MHP’ nin adayı Ahmet Fidan oldu
MHP Esenler İlçe Başkanlığın’da verilen  kahvaltıya yerel basın oldukça ilgi gösterdi.Seçimlere çok az bir süre kala adaylığını açıklayan eski ilçe başkanı Ahmet Fidan”kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada 2009 yerel seçimlerinde’de belediye başkan adayı olmuştum.Ancak o zaman ilçe halkı bizi tercih etmemişti.Ben inanıyorum’ki 30 mart seçimlerinde sandığa gidecek olan ilçe halkımız bu sefer işi ehline verecektir”dedi. fidan-başkan-e-time (500 x 333)
Kahvaltılı toplantıda kısa bir konuşma yapan MHP eski ilçe başkanı yeni  ilçe  Esenler Belediye Başkanı Adayı Ahmet Fidan,   Bölgemizdeki yerel basın adaylığımızla, ilgili ufak ipuçları vermişti. Esenler’de parti olarak ciddi adaylık rekabeti yaşadık. Genel merkezimiz yapılan anketler neticesinde bizim adaylığımızı uygun gördü. 2014 yerel seçimlerinde belediye başkanı adayı olarak sizlerin karşısındayım. 1 Aralık itibariyle ilçe başkanlığını bırakmıştım. İlçe başkanlığına Suat kardeşimiz seçildi. Kendisine başarılar diliyorum.

Esenler’ deki bu kötü gidişe dur demek ve önünü açabilmek için bir araya geldik ve aday olduk. Diğer partiler de ciddi adaylar çıkardılar. Adaylığımız aşamasında bize yol gösteren büyüklerime de teşekkür ederim.

Esenler’de bir şeyler değişecek her şey değişecek diye yola çıktık. 2009 seçimlerindeki projelerimiz noter tasdiklidir. Biz basına Esenler’in eksiklerini belirleyip projelerimizi dağıttıktan sonra AKP projelerimizin ismini değiştirerek kamuoyu ile paylaştı. Amaç Esenlere hizmet olduğundan bir şey demedik. Ama 2009’dan bu güne kadar görüldü ki hizmetten çok kendilerini öne çıkardılar. Kendi yandaşlarına hizmet ettiler, millete değil. Biz yine dimdik karşılarında durduk, haksızlıkları mahkemeye taşıdık.

Esenler 2009’dan sonra tam sahipsiz bir ortamda kalmıştır. Belediye başkanlığımız sürecinde mücadelemiz inandığımız değerler üzerine devam edecektir. ‘Bilali Habeş sesimiz, Hz. Ömer adaletimiz’ olacaktır. Ve seçimler bittiği gün kazandığımızda yakamızdaki parti rozetini çıkarıp Esenler belediyesi rozetini takarız.

Beş yıl bedava heba edildi gitti. Bu beş yılda vatandaş eleştirince büyük şehir yapıyor, eleştirmediğinde ise ben yaptım diyerek belediyeyi yönettiler. Esenler’i bazı STK’ları kullanarak, belediye bütçesinden yardımlar yaparak ve baskı kurarak yönetmeye devam ettiler. Bu gün Esenler’de beytul mal olanı olmayanı partizanca kullanan anlayışı ortadan kaldıracak güçlü bir iradeye ihtiyaç var. Allah kursağımıza zerre miktar beytul mal nasip etmesin. Zaten biz bunları silkeler atarız. Bu süreçte harcayacağımız her kuruş çocuklarımızın nafakasından olacaktır, başka bir yerden değil…” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir