23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler ilçe emniyetin’den engellilere konferans

Esenler ilçe emniyetin’den engellilere konferans

Esenler Emniyetin’den engellilere konferans

Esenler ilçe emniyet müdürlüğü Esenler’de yaşayan engellilere yönelik bir konferans düzenledi İlçe emniyet  müdürlüğü konferans salonunda yapılan konferansa  Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu,Esenler ilçe Emniyet  müdürü Murat Şahin, ilçe milli eğitim müdürü  Halim Karakaya,ilçe tapu müdürü  Erhan Sakarya,İlçe Mal Müdürü  Fahrettin Ilkı,İlçe nüfus müdürü Kadem Varol,Esenler belediyesi  Sosyal  işleri müdürü Özcan Hamza ve Esenler belediyesi eski başkan yardımcısı Mehmet Sirkeci katıldı.Esenler emniyet müdürlüğü tarafından organize edilen konferansın konuşmacısı Esenler belediyesi eski meclis üyesi ve Esenler engelliler koordinasyon başkanı Ramazan Çuğlan  idi.Yaklaşık 1.5 saat süren konferansta konuşan Çuğlanın  engelliler ile ilgili çeşitli örneklemeler vermesi konferansı izlemeye gelenleri  duygulandırdı.Konferansın bitiminde Esenler ilçe emniyet müdürlüğü tarafından Ramazan Çuğlan’a  Esenler ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu tarafından plaket verildi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir