24 Nisan 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Kaymakamı Yüksel ÜNAL TV 2000’de Şükrü ŞAHİN’in konuğu oluyor

Esenler Kaymakamı Yüksel ÜNAL TV 2000’de Şükrü ŞAHİN’in konuğu oluyor

Esenler Kaymakamı Ünal Yüksel TV 2000’de Şükrü ŞAHİN’in  konuğu oluyor.

baskan_ne_dedi_yeni_png_200x250_q85Ramazan Bayramın’dan sonra Esenler İlçe Kaymakamı olarak göreve başlayan Yüksel Ünal TV 2000’e konuk oluyor.Araştırmacı yazar Şükrü ŞAHİN’in  TV 2000’de hazırlayıp sunduğu”BAŞKAN NE DEDİ”Programına bu Cuma saat 18’00’da konuk olacak olan Esenler Kaymakamı  Yüksel Ünal  bun’dan önceki  görev yeri olan Kütahya -Simav’da 2011 yılın’da  yaşanan depremin yaralarının  sarılmasın’da çok aktif rol almasıyla bütün dikkarleri üzerine toplamıştı .Bu noktada İstanbul’da muhtemel  beklenen  olası deprem’de alınması gereken  tedbirlerin  ve kentsel dönüşümün konuşulacağı programa izleyiciler’de canlı yayın telefonlarıyla katılacaklar.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir