12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Namık Kemal’deki bomba değil, sıradan yangınmış!

Esenler Namık Kemal’deki bomba değil, sıradan yangınmış!

Bomba değil, sıradan  yangınmış !

 

Esenler Namık Kemal Mahallesi, Terazidere Metro İstasyonu arkasındaki bir çöp konteynırında meydana gelen yangının bombadan değil, sıradan bir yangın olduğu öğrenildi.

Gece saat 04.00 sıralarında bilinmeyen bir sebeple çıkan ve itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürülen yangının, bazı basın yayın kuruluşlarında bomba patlaması sonucu çıktığı belirtilmişti. Konu ile ilgili bilgi veren Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, olay yerinde alınan geniş güvenlik tedbirleri ardından bomba uzmanları tarafından yapılan incelemede, yangının atılan kanepe parçalarının tutuşması sonucu çıktığını belirttiler. Emniyet yetkilileri, olayın bombalı bir saldırı veya bombalama sonucu çıkan bir yangın olmadığını belirttiler ve, “Yangının, konteynıra bırakılan kanepe parçaları üzerine atılan bir ateşten çıktığını tahmin ediyoruz” dediler.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir