7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Sirkeci göreve başladı

Sirkeci göreve başladı

                       Sirkeci göreve başladı

 1993 yılında ilçe olan Esenler’de  1994  yılında yapılan yerel seçimler’de  dönemin belediye başkanı Mehmet Öcalan tarafından   belediye başkan yardımcılığına getirilen  ve  3 dönem belediye başkan yardımcılığı görevini yürüten Mehmet Sirkeci  daha sonra  29 mart 2009 yerel seçimlerinde  belediye başkan adaylığı için başkan yardımcılığı görevinden  ayrılarak     Adalet ve Kalkınma Partisin’den  Esenler belediye başkan adaylığı için  sahaya inmiş ve  aday ,adayı omuştu.Ancak   belediye başkan adaylığı  gerçekleşmeyen Sirkeci   yine 29 mart 2009 yerel   seçim sürecinde  adeta bir belediye başkan adayıymış gibi M.Tevfik Göksuya destek olmuş   ardından    2011 milletvekilliği  genel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi  avrupa yakası İstanbul il  seçim koordinasyonunda görev alarak genel seçimler’dede   çalışmıştı. Bu zamana kadar her girdiği işler’de başarı grafiğini hep yükselten   Mehmet Sirkeci şimdi ise  komşu ilçemiz Bağcılar  belediye başkanı Lokman Çağrıcının başkan danışmanı oldu.Sosyal ve Kültür işler’den sorumlu başkan danışmanlığı görevine başlayan, Mehmet Sirkeci  göreve başladıktan hemen sonra gazetemize yaptığı açıklamada “hayırlısıyla Bağcılar belediyesinde  belediye başkanımız sayın:Lokman Çağrıcının yanında başkan danışmanı olarak göreve başladım    Esenler belediyesin’de 15 yıl yürüttüğüm başkan yardımcılığı görevim esnasında edindiğim tecrübelerimi ve enerjimi bundan böyle Bağcılar için  harcayacağım”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

4 Yorumlar

  1. Erotik Shop mağzamız istanbul kadıköy’de bulunmaktadır geniş ürün yelpazemiz ile birlikte bir çok seks ürünü satmaktayız satığımız ürünlerin bir çok kısmı avrupadan ithal edilmektedir.Ürünlerimizin hepsi insan sağlığına uygun olup her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
    Özelikle şişme manken,vibratör çeşitleri,realistik vibratör,titreşimli vibratör,geciktirici sprey,geciktiriciler,fantazi giyim,erotik giyim,bayan azdırıcılar,vajina daraltıcılar,vibratör setleri,penis kılıfları ve daha bir çok ürün çeşidimiz bulunmaktadır.
    İsteyen müşterilerimiz Kadıköy boğa heykelinin yanında bulunan Erotik Mağazamız’danda alışveriş yapabilirler.Yada oturduğunuz yerden telefon yada interneten anında siparişinizi verebilirsiniz.

  2. HEMŞERİMİZ SAYIN MEHMET SİRKECİ BAŞKANIMIZA YENİ GOREVINDE BASARILAR DILER KENDISIYLE ESENLER RİZELİLER DERNEĞİ OLARAK GURUR DUYUYORUZ

  3. can dostum mehmetim o mütevazi kişiliğinle başaramyacağın iş yoktur başarılarının devamını dilerim esdef yönt kurl üyesi AHMET SALTIK

  4. DEĞERLİ ARKADAŞIM MEHMET SİRKECİ ‘ YE YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir