21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler’de “AİLE İÇİ ŞİDDET”Konulu toplatının ikincisi yapıldı

Esenler’de “AİLE İÇİ ŞİDDET”Konulu toplatının ikincisi yapıldı

Esenler’de “AİLE İÇİ ŞİDDET”Konulu toplatının ikincisi yapıldı

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası TV 2000 Medya Grubu ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Esenler Protokulu katıldı.

Kahvaltılı yapılan toplantının açış konuşmasını Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin yaptı.Şahin konuşmasın’da “Evet saygı değer konuklarım:Bu gün bizim ev sahipliğimiz’de yapılan toplantıya iştirakleriniz’den dolayı çok teşekkür ediyorum.

Bun dan 10 gün önce ilçe emniyet müdürümüz sayın:Erol Öztaş beyin himayelerin’de gerçekleşen toplantı’da oldukça yol kat edildi.Aynı konu altın’da 2. Gerçekleşen toplantının ev sahipliğini biz yapalım istedik umarım bu toplantı sonucu maksadımıza ulaşarak ilçemiz’de “AİLE İÇİ ŞİDDETİN” en azgariye indirgenmesine vesile olmuş oluruz”dedi .

Şahi’nin açış konuşmasın’dan sonra protokole katılanlar tek,tek kendilerini tanıttılar.Daha sonra konuşan Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal” Evet arkadaşlar bu gün ilçemiz’de 2.düzenlenen “AİLE İÇİ ŞİDDET” adlı toplantının ev sahipliğini yapan Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı sayın:Şükrü ŞAHİN ve TV 2000 Medya Grubu Başkanı Sayın:ilhan Çalcıyı ev sahipliklerinden dolayı tebrik ediyorum ,bir Medya Grubu ile Esnaf temsilcisinin güç birliği yapmaları ayrıca sevindirici bir unsurdur.

Umarım bu toplantının sonunda ilçemiz adına olumlu bir sonuç elde ederiz”dedi.Esenler Kaymakamı Yükesel Ünal konuşmasın’da şunları söyledi “ aslında “AİLE İÇİ ŞİDDETİN” ana unsurlarını iyi analiz etmek gerekir.Acaba şiddete baş vuran ailede neden kötü sonuç elde edilir bunun sebepleri nelerdir? Bunlar araştırılırken önce Sosyal,Ekenomik ve Eğitim boyutu şeklinde üçe ayırmamız gerekir. Tabi bu 3 ana konunun cevabını bulduktan sonra sonuca varmamız daha kolay olur”dedi.Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal’ın konuşmasının ardından Esenler ilçe emniyet Müdürü Erol ÖZTAŞ ise yaptığı konuşmada “evet ben de sayın :Kaymakamımızın ifade ettiği gibi bu gün bura’da çok önemli bir konu üzerine çalışıyoruz.Çalışmalarımız sonucu alacağımız karar belki Türkiyeye bir model olacaktır.Bun dan dolayıdır’ki çalışma yapar ken kıymetli misdafirlerimizin bilimsel anlam’da önerilerimizi sunmamız gerekir .

Kıymetli konuklar” bizler bu gün bu toplantıya katılırken buna hazır olarak katıldık.İnanıyorum diğer katılımcı arkadaşlar’da bunun bilincindedirler şeklinde konuştu.Esenler İlçe Emniyet Müdürü Erol Öztaş’ın konuşmasının ardın’dan toplantıya katılan katılımcılar sırasıyla fikirlerini beyan ettiler.Toplantının 3.sün’de çalışmanın bir an önce icraata dönmesi noktasın’dan hem fikir oldular.Toplantıya Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal,Esenler İlçe Emniyet Müdürü Erol Öztaş,Esenler Belediyesi Ruhsat Müdürü Nuh Dursun Ozan, Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin,Başkan vekili Soner Karabulut,2000 Medya Grubu Başkanı ilhan Çalcı,Esenler Tekstil Kent Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Karaduman,Esenler Polis Hizmetleri Dernek Başkanı Faik Akkaya,Esenler Kızılay Şube Başkanı Lütfi Kahveci,Esdef Başkanı Süleyman Kahveci,Esenler Spor Kulüpler Birliği Başkanı Gültekin Kaya,Teksiyad Başkanı Tahsin Dinçer,Esenler Fırıncılar Odası Başkanı Mustafa Çiçek,Esenler Belediyesi Sosoyal İşler Md.Yard.Suat Abbasoğlu,Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odsı Denetim Kurulu Başkanı Alparslan Eyüpoğlu,Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatlarlar Odası adına “Aile içi şiddet” konusunda araştırma yapan Sosyolog Kübra Karabulut katıldılar.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir