24 Nisan 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenlerde inşaat yapılacak alan bitti. Müteahitler ancak dernek kurabildi

Esenlerde inşaat yapılacak alan bitti. Müteahitler ancak dernek kurabildi

Esenlerde inşaat yapılacak alan bitti müteahitler dernek kurdu

Esenlerde inşaat sektörü ile uğraşan 2o kadar Muteahhit bir araya gelerek bir dernek kurdular.Kurucu dernek başkanlığını Özkan Ercan’ın üstlendiği derneğin açılışı dualarla yapıldı. Esenler kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu,Esenler’deki banka şube müdürleri,Esenler Dernekler Federasyonu Genel Başkanı ve Yönetim kurulu ile birlikte ilçedeki bazı emlakçılar,bazı muteahhitler ve siyasi partilerin bazı temsilcileri katıldı. Derneğin açılış kurdelesi kesilmeden önce kurucu başkan Özkan Ercan bir açış konuşması yaptı.
Özkan Ercan yaptığı konuşmada açılışa katılanlara mesaj niteliğindeki çok dikkat çekici konuşmasında” Aslın da bu derneğin bu zamana kadar kurulması gerekirdi.Çünkü bizler Esenlerin inşasında ve Esenlerin konut alanında bu kadar büyümesinde bir nebze katkısı olan arkadaşlarız ancak her güzel şey sonradan başlanılmış iştir. Bu noktada biz de 20 kurucu arkadaşlarımız ile birlikte güç olmasın ancak geç olsun mantığıyla hareket ederek bu gün kurdelesini keseceğimiz dernek merkezinin açılışını yapıyoruz.
Bu noktada bizleri kırmayarak açılışa icabet eden tüm dostlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyor.Hepinize saygılar sunuyorum” dedi.Kurucu dernek başkanı Özkan Ercan’ın ardından Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Genel Başkanı Mustafa Kaplan ise yaptığı konuşmada “evet bu gün Esenlerde tarihi bir günüda hepbirlikte yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz bize bu mutluluğu yaşatan kurucu dernek başkanımız sayın:Özkan Ercan ve yönetim kuruluna huzurlarınızda sonsuz teşekkürlerimiz sunuyor bu derneğe (ESDEF)olarak desteğimizin tam olduğunu belirtiyorum diyerek mikrofondan ayrıldı.Kaplanın konuşmmasının ardından kürsüye gelen Esenler belediye başkanı M.Tevfik Göksu ise yaptığı konuşmada ” Esenler’derki muteaahitlerin bir araya gelerek bir dernek çatısı altında toplanmalarının önemini vurguladı. Göksu Esenlerde devletin yerine babalarının çiftliği gibi yerleşenleri savunan bir Avukat çete gurubunun olduğunu belirterek Kimse kusura bakmasın biz çetelerle uğraşmaktan hoşnut olmayız ancak fakir fukaranın tüyü bitmemiş yetimin hakkını’ da bırakın çeteyi Allahın kuluna yedirmem dedi.
Daha sonra Esenler kaymakamı Nazım Madenoğlu ise yaptığı konuşmada
“Evet bu gün burada Esenlerdeki muteahitlerin güçlerine güce katkı sağlamak güç kattıklarını görüyoruz bu bizi mutlu eder bu noktada bu yapının ilçe menfaatlerini düşünerek kurulduğunu biliyor arkadaşların bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yorum

  1. ESENLERDE YENİ BİNALARIN ARKALARINA KURULAN KOLONU BİLE OLMAYAN BİNALARDAN ŞİKAYETÇİYİM ADRES ESENLER FATİH MH 227SK N7 CANDAN İNŞAATIN ARKASINDAKİ BİNA 4.5 DAYANACAK GÜÇDE DEĞİL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir