20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Güngören Posta Caddesinde feci patlama

Güngören Posta Caddesinde feci patlama

GÜNGÖREN Posta caddesinde bir tatlıcıda tüpten sızan gaz nedeniyle meydana gelen patlamada, Posta caddesi bir anda savaş alanına döndü. Patlamanın etkisiyle çok sayıda ev camları işyeri ve araçlarda maddi hasar meydana geldi. Patlamadan sonra can kaymı olmaması sevindirici unsur olarak değerlendirildi.

Bu sabah Güngören Posta Caddesi 76 numarada bulunan bir tatlıcı dükkanında gaz sıkışması sonucu meydana gelen patlamanın etkisi bir anda çevreyi panik içinde koydu. Büyük bir gürültüyle meydana gelen patlamanın sesini duyanlar bundan bir kaçyıl önce meydena gelen patlamanın bir benzerimi? şeklinde meraklanları dikkat çekti.
Caddede üzerinde bulunan çok sayıdaki dükkan ve park halindeki araçta maddi hasar meydana gelirken, şans eseri yaralanma ve can kaybı yaşanmadı. Patlama ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulans ekibi sevkedildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri incelemelerinin ardından kırılan çok sayıdaki vitrin camını herhangi bir yaralanmaya sebep olmaması için temizledi. Patlama sırasında binadan çıktığını belirten bir vatandaş ‘Tam kapıyı açtığım sırada büyük bir gürültüyle patlama oldu ve beni içeriye doğru sürükledi. O sırada cadde üzerinde herhangi bir kişinin olmaması büyük şans’ şeklinde konuştu.
Patlamanın ardından İstanbul Emniyeti derin araştırma başlattı.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir