24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler’in Mitad amcası (ERCAN) vefat etti

Esenler’in Mitad amcası (ERCAN) vefat etti

Esenler’in en köklü ailelerin’ den  biri Ercan ailesinin en büyüğü  olan Mitad ERCAN hasılı “Esenler’in Mitad amcası vefat etti.

Aslen Ardahan Çıldırlı olan ve yıllar’dırda Esenler’de mutahhitlik yapan  Esenler’in Esenler olmasına büyük katkılar sunan yaşlanınca’da aynı işini   oğularına   bırakan  Esenler Ercan ve Esenler Prestij Düğün Salonlarının sahibi Mitad Amca uzun yıllar şeker hastalığıyla boğuşurken bir de böbrek hastalığına yakalanmıştı.Bu noktada   böbrek yetmezliğinden dolayı  haftada  üç gün diyaliz makinasına bağlan Esenlerin Mitad amcası yine Esenler’in en  ciddi firmalarından biri olan    ESİNDER  AŞ’ nin yönetim kurulu başkanı  olan Özkan Ercan’ında  babası olan Mitad amcanın vefatı Ercan ailesini derin  üzüntüye boğdu.Bu gün Esenler Menderes Mahallesin’de ki  Sütkardeşler Camiin’de kılınan öğle namazından sonra Silivri Gümüşyakada toprağa verilen Mitad Amcaya Allahtan Rahmet Kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir