23 Eylül 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Samsun Tekkeköylüler Derneği Genel Kurulunu Yaptı

Samsun Tekkeköylüler Derneği Genel Kurulunu Yaptı

TEKKEKÖYLÜLER DERNEĞİEsenler’de kurulan Samsun Tekkeköylüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Kurulunu yaptı.

Esenler Birlik Mahallesindeki dernek merkezinde yapılan genel kurula Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş,Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası ve gazetemizin Genel Yayın yönetmeni Şükrü Şahin ve bir çok Samsunlu katıldı.Divan başkanlığını Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) genel başkanlığına yeni seçilen Yıldıray Baş yaptı.Açılış ve Yoklama’dan sonra Divan heyeti oluştu .Ardından bir dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Faaliyet raporlarının okunmasının ardından gelir gider hesapları ibra edildi.Daha sonra  2014-2017 bütçesi onayladı ve seçimlere geçildi.Seçimler sonucu tek liste halinde yapılan seçimlerde Kurucu Dernek Başkanı Özcan Büyük tekrar başkanlığa getirildi. Genel kurulda konuşan  Samsun Dernekler Federayonu  Başkanı Yıldıray Baş”Evet bu gün yine bir Samsunlu derneğin daha kuruluşuna şahitlik ediyoruz.Bir zamanlar şu anda mevcut Esenler Esnaf Odası başkanlığını yürüten başkanlığı dönemin dede  Tekkeköyü İstanbul’da marka yapan Şükrü Şahin kardeşim  vereceği maddi ve manevi destek ile tekrar marka  olacağından hiç kuşkum yoktur.Bu dernek yine çok şanslı ki başında genç müteşşebbüsçü  başkana sahip dedi.tekkeköy dernek 1Genel kurulun ardından bir teşekkür konuşması yapan mevcut başkan Şaban Büyük”Evet kıymetli hemşehrilerim bu gün derneğimizin genel kurulunu yaptık bu noktada bana inanan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum.Bir zamanlar kendinden oldukça söz ettiren Samsun Tekkeköylülerin bundan sonrada kendinden oldukça söz ettireceğini ifade ediyor hepinize kongremize teşrif ettiğinizden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

Kongrede    Samsun  Tekkeköylüler Sosyal YArdımlaşma ve Dayanışma Derneği  (SADEF)   e katılma kararı alarak   .Üst Kurula da  4 delege gönderdi. Derneğin  yönetim kuruluna şu isimler seçildi.

1-Özcan Büyük (Başkan)

2-Burak Şahin

3-Abdullah Bodur

4-Kemal İdik

5-Yavuz Kiper

Denetim Kurulu Asil

Serdal Büyük,Levent Bodur,Levent Gelen

Üst Kurul Delegeleri:Özcan Büyük,Burak Şahin,Abdullah Bodur, İbrahim Alper

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir