23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenyurt’un Yeni Yüzü Makrom City start verdi

Esenyurt’un Yeni Yüzü Makrom City start verdi

 

Makrom City açıldı

Yeni Hayat; Makrom City

Esenyurt’un Yeni Yüzü Makrom City

Sanat, siyaset ve iş dünyasının yoğun katılım gösterdiği, Makrom Yapı Kuruluşu olan Makrom City düzenlenen kokteylle örnek dairelerini görücüye çıkardı

404 dairelik dört bağlantılı bloktan oluşan konut ve yaşam alanı Makrom City görkemli bir açılışla kapılarını açtı. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun açılışını yaptığı Makrom City örnek daireleriyle göz doldurdu. Ünlü isimlerinde katıldığı açılış töreninde Örnek daireleri tek tek gezen ve proje maketini inceleyen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ” Esenyurt da yatırım yapmak isteyen tüm firmalara kapımızı açtığımız gibi, bu güzel projeye imza atan arkadaşımız Lütfü Bakırcı’ ya da kapılarımızı açtık. Yüzlerce ailenin ikamet edeceği bu projenin yapım aşamasında da yüzlerce insana da istihdam sağlanacaktır, bu bizim sevincimizdir. Örnek dairelerinden de belli oluyor ki güzel bir proje olacak, projede emeği geçen tüm arkadaşlarımı ve bu ekibin kaptanı olan Lütfü Bakırcı’ yı kutlarım” dedi.

 

Katılan misafirlerin beğenisini toplayan proje hakkında, Üzerinde titizlikle çalıştığı Makrom City’ i anlatan Makrom Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı ” Bu projeyle insanların hayatına kalite getirmeyi hedefliyoruz. Gerek malzeme kalitemizle, gerekse de işçiliğimizle İstanbul’un parlayan yıldızı Esenyurt’a yakışır bir proje hazırlıyoruz. Amacımız daire satmak değil, insan kazanmaktır. Çocuklarımızın geleceğini düşünerek, huzurlu bir ömür geçirecekleri yaşam alanı hazırlıyoruz. Her zaman söylediğim gibi yine söylüyorum ki, biz beton yığınları değil sıcak yuvalar kuruyoruz.

Ekip arkadaşlarımızla geceli gündüzlü çalışarak her şeyiyle insanların hak ettiği değerleri barındıran bir proje yapmak için çabaladık. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran, telefonlarıyla, çiçekleriyle, telgraflarıyla bizleri yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkür eder, hep yanımda olarak kusursuz bir yaşam alanı imar etmek için çalışan ekibime de teşekkür ederim. Projemizde 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde daireler olacak. Ayrıca, otopark, spor merkezi, yüzme havuzu, oyun parkları, Türk hamamı, sauna, kuaför, kreş ve yaşam için ihtiyaç duyulan daha birçok bölüm bulunacak. 2012 aralık ayında tamamlanacak olan projemizin satışları yoğun taleple devam etmektedir” dedi.

Dünyanın En Akıllı İnsanı da Makrom City’li olacak

Açılışın renkli simalarından Dünyanın En Akıllı İnsanı Erdal Demirkıran “ Lütfü Bakırcı Çok zeki bir insan, proje tüm hatlarıyla kusursuz, bu projeyle inşaat işinde uzman olduğunu göstermiş. Bende bu projeden daire almayı düşünüyorum” dedi.

Erkal; Kusursuz Proje

Açılışa Katılan Ünlü sanatçı İbrahim Erkal ise projeyle ilgili ” Muhteşem bir proje olmuş, sevgili dostum Lütfü Bakırcı’nın baba mesleği olan bu işte en iyilerden biri olduğunu düşünüyorum. Tuttuğunu koparan bir yapısı olduğunu biliyorum ve geçmişteki projelerinde de kendisini takdir ettiğimi belirtmek istiyorum” dedi.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir