23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Göksu’dan bir proje daha

Göksu’dan bir proje daha

Göksu’dan bir proje daha 
Esenler Belediye Başkanı Göksu cumartesi akşamı Cumhuriyet meydanında incelemelerde bulundu. Esnafın sıkıntılarını dinledi.

Esenler Belediye Başkanı Göksu Esenler  Dört Yol Meydanında Esnaf gezisin den sonra meydanın hemen arkasında bulunan binalar arasında bulunan boş arsa arsaya geçerek bazı gözlemler yaptı.   Göksu bu arsayı da değerlendirerek  geçici   bir çocuk parkı yapacağını söyledi.

Başkan Göksu geçici olarak yapacakları bu parkın daha sonra kentsel dönüşüm kapsamında burayı değerlendireceğini söyledi. Göksu”kendi aranızda anlaşarak bize gelin biz size her konuda yardımcı oluruz. İsterseniz burayı bize verin biz buraya gökdelen yapalım, alt katlarını alışveriş merkezi, çocuk oyun alanları ve donatı alanları olan bir yer yapalım”dedi.

Vatandaşlarla karşılıklı iyi ilişkilerden sonra meydanda yaptığımız görüşmelerde hak sahiplerinden bazıları yanımıza gelerek” Burada her hangi bir çalışma yapmak için bize herhangi bir tebligat gelmedi. Kaldı ki bu arsalar çok hisselidir, burada bir çalışma yapılacaksa öncelikle istimlâk yapılması gerekir. Her önüne gelen boş bir arsa görüp ben burada şu işleri yapacağım demesi doğru değildir. Bu ülkede kanun var, adalet var ve yasalar var her hangi bir çalışma yapılacaksa insanların arsa bedelleri ödenir, hakları verilir sonra işler yapılır” ifadelerinde bulundular.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir