21 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / GÜLTEKİN KAYA İSTANBUL TOKAT SPOR ‘DA YENİDEN BAŞKAN

GÜLTEKİN KAYA İSTANBUL TOKAT SPOR ‘DA YENİDEN BAŞKAN

GÜLTEKİN KAYA İSTANBUL TOKAT SPOR ‘DA YENİDEN BAŞKAN

İstanbul Tokat Spor 2012-2014 yılları arasında hizmet verecek yeni yönetim kurulunu yaptığı genel kurulla seçti.

2010-2012 sezonunda Kulüp Başkanı olarak seçilen Gültekin Kaya ve arkadaşları tekrar yeni dönem için yönetime seçildiler. Genel kurula sakin ve neşeli geçerken tek liste olması toplantıya katılar genel kurul üyelerini mutlu etti. Kongrede konuşan Başkan Gültekin Kaya 2 yılda yaptıkları hizmetleri anlattı. Kaya “Yeni dönem Amatör sporlardaki başarımız tavana vuracaktır. “dedi. Futbolun dışında Karate, Güreş, Tekvando ve Atletizm şubelerini hizmete sokarak, gerçek bir spor kulübü olacaklarını söyledi.

Yeni yönetim Kurulu listesinde farklılıklar yaptığı görülen Başkan Kaya Tokat bölgesindeki her ilçeden destek alarak güçlü bir yönetim kurulu yaptıkları gözlendi.

Erbaa Dernekler Federasyonu Başkanı Murat Tokat Genel Kurulda yaptığı konuşmasında İstanbul Tokatspor ‘un önemini dile getirdi. Başkan Tokat “Spor kulübünde siyaset, din, dil, ırk, mezhep, kavramlarının üzerinde bir hizmet alanı, İnsanın zevkle ve gururla hizmet edeceği bir çalışma sahası, İstanbul’da yaşayan tüm Tokatlıları bu çatı altında bir araya getirmek bizlere nasip olur. şeklinde konuştu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir