18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Has Parti Esenler ilçe kurucu yönetimi basın toplantısıyla tanıtıldı.

Has Parti Esenler ilçe kurucu yönetimi basın toplantısıyla tanıtıldı.

Has Parti Esenler İlçe Yönetimi oluştu

Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından kurulan Halkın Sesi Partisi (HAS PARTİ)Esenlere ilçe başkanı  olarak atadığı ilçe başkanı belediye meclis üyesi Burhan Kocaman ilçe teşkilatını oluşturdu.Esenler’ deki  yerel basına bir bilgilendirme toplantısı yaptı.Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün’ ün de  katıldığı basın toplantısının ardından ilçe yönetim kurulu üyelerini tek tek okudu.Daha sonra  Genel Başkan Numan Kurtulmuş’ un ilkeli siyaset anlayışından asla taviz vermeyeceklerini belirterek biz Türk siyasetine yeni bir anlayış,yeni bir duruş, sergileyeceğiz.Umarız Esenler’ dede aynı duruşu sergileriz” dedi.Daha sonra basının sorularını alan ilçe başkanı Burhan Kocaman Esenlere’ de yerel basına çok ihtiyaç duyacağız” dedi.

Has Parti Esenler Kurucu İlçe Yönetimi şu şekilde oluştu.

Burhan Kocaman İlçe Başkanı:

Selahattin Küçükarslan,Salih Baş,Fatime Akyol,Yusuf Hasta,Nuri Sarıoğlu,Mukaddes Bakadır,Yavuz Yıldırım,Murat Şenocak,Cahit Çelebi,Necmettin Şafak,Murat Doksar,Ramazan Sarıtemur,İsa Eğe,Osman Mutlu,Şevket Koçoğlu,Osman Sevinç,Fatma Uzun,Ekrem Fidan,Yeşim Yalçın,Nazif Bozdağ,Hüseyin Ekici,Bayram Akgün,Emine Küpeli,Eyüp Özturan,Azimet Mutlu,Ramazan Kökdemir,Eyüp İstek,Nurettin Kıdıl,Aziz Katrancı,Erdal Çiçek,Abbas Olgun,Muhammet Hanifi Zan,Ünal Çakır,Şahirin İktimur,Selim Şapaloğlu,Abdulkadir Akyol,Hasan Küçük,Sinan Şeker,Mustafa Yıldırm.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir