12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Nehir Turhan’dan mutlu uğurlama

Nehir Turhan’dan mutlu uğurlama

       

 İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri çerşevesinde  İstanbul her anlamda Avrupa’nın kültür başkenti oldu.Bu kapsamda Esenler Neyyir Turhan İlköğretim Okulunda  bir program düzenlendi.Programa   katılan  konukları okul Müdürü Süleyman ADIYAMAN’ın ağırladı. Nehir Turhan okulunda düzenlenen programa Esenler kaymakamı Nazım MADENOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdür vekilim Bayram ERCAN’ın yanı sıra ilçedeki çeşitli okulların müdürleri, Kemer mahalle muhtarı, Okul aile birliği yönetim kurulu üyeleri  katıldı.

  Programda okulun Türkçe öğretmeni Zekiye DEMİR DEVECİ’nin hazırladığı “İstanbul Kültürü Çocuk Oyunlarında” adlı projesi ile Görsel Sanatlar öğretmeni Elif ÇALIŞKAN’ın hazırladığı “Neyyiristanbul” adlı karma resim sergisinin sunumu yapıldı.

 Aynı zamanda il genelinde düzenlenen “Hatıralarınız Işığımız Olsun” konulu yarışmada ilçe birincisi ve il üçüncüsü olan , okulun sınıf öğretmenlerinden Fatma KAHRAMAN da , İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce takdir edilen ödülünü  Esenler Kaymakamı  Nazım MADENOĞLU’nun elinden aldı.Müzik öğretmeni Turgay BEYHAN’ın da hazırlamış olduğu koro , etkinliğe renk kattı.Program sonunda tüm katılımcılar Okul Müdürü Süleyman ADIYAMAN’a tebriklerini iletti.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir