12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Has Partide seçim alarmı

Has Partide seçim alarmı

Esenlerde seçim çalışmalarına Genel Başkan Yardımcılarıyla start veren HAS parti ilçe teşkilatı şimdide vekil adaylarıyla birlikte esnafı ziyaret edip sıkıntılarını dinliyorlar.

Kısa bir süre önce çalışmalara başlayan HAS parti Esenler`lerin gönlünü fethetti. Esenler HAS parti`yi Bağrına Bastı Esenlerde seçim çalışmalarına Genel Başkan Yardımcılarıyla start veren HAS parti ilçe teşkilatı şimdide vekil adaylarıyla birlikte esnafı ziyaret edip sıkıntılarını dinliyorlar. Kısa bir süre önce çalışmalara başlayan HAS parti Esenler’lerin gönlünü fethetti. HAS Parti kurulduğu günden beri beklenmedik bir destekle karşılaşıyor. Esenlerde HAS partiye en büyük desteği veren kesimler içerisinde.

 HAS parti ilçe başkanı Burhan Kocaman ilçe yönetimiyle birlikte Esenlerde 2 bölge millet vekil adayı Av. Ali Başaran`la birlikte Esenleri Cadde Cadde, Sokak sokak gezerek partilerini tanıtıp destek istediler. Kısa bir zaman önce kurulan HAS parti Esenlerde bu kadar desteklenmesi şaşırttı adeta 2 bölge millet vekil adayı Ali Başaranı bağırlarına bastılar 12 Haziran günü hiç kuşkusuz ülkede güneşin doğuşunu gerçekleştirmek için HAS partiyi destekleyeceklerini belirten esnaflar daha önce Ak Parti`ye oy verdiklerini bu partinin beklentilerine cevap olmadığını belirttiler. Vatandaş; “AF çıkmasını istiyorum” HAS parti 2 bölge milletvekili Av. Ali Başaran ziyaret ettiği her esnafın sıkıntısını dinleyerek partilerinin projelerini anlattı. Vatandaşlar içerisinde 55 yaşlarında bir bayanın Ali Başaran`ın elinde tutarak ne olur bizim isteklerimize cevap verin ben bu ülkede artık AF çıkmasını istiyorum benim çocuğum da ceza evinde hırsızlık yapmadı yüz kızartacak bir şey yapmadı kader mahkümü evlatlarımıza kavuşmamız için bize ses olun deyişi yürek dağladı. “milletin cebinde parası yok” HAS parti ilçe başkanı Burhan Kocaman milletvekili adayları Ali Başaran`la birlikte yol üzeri uğradıkları mahalle pazarında ise pazarcıların desteğiyle karşılaştılar. Pazarın yoğun olması gereken saatlerde kimsenin olamasının nedenini pazarcı esnafına soran 2 bölge milletvekili adayı Av. Ali Başaran “ ben pazarların bu saatlerde yoğun olduğunu bilirdim ama burası çok sakin “ diye sordu? Pazar esnafı ise; “ milletin cebinde parası yok her şeye zam geldi ama milletin maaşları yerinde oynamadı ” diye cevap verdi. Gazetemize kısa bir açıklamada bulunan Av Ali Başaran şöyle konuştu. Av. Ali Başaran “HAS parti kurulduğu günden itibaren temiz siyaset peşinde biz hiç bir zaman çamur at izi kalsın ya da sen merdivenden inemedin sen çıkamadın tartışmalarının peşine düşmeyeceğiz. Genel Başkanımız Sayın Numan Kurtulmuş`un da dediği gibi biz halka hizmet için varız çalışmalarımızda bu yönlüdür” diye konuştu. Peki, Kanal İstanbul’u nasıl değerlendiriyorsunuz? Av. Ali Başaran ” Bu konularda yorum yapmak istemiyoruz ama Genel Başkanımızın bir sözüyle cevap vereyim” Sayın Başbakan bu projeyi açıklarken bu kanalın kurulacağı yeri ben ve bir kaç arkadaşım biliyoruz demişti. Bizde bu yeri bilen Sayın Başbakanın ve bir kaç arkadaşının bu projenin yapılacağı alan civarında şahısları adına ne kadar arazi aldıklarını tapu kayıtlarıyla birlikte kamuoyuna açıklamasını istiyoruz” dedi.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir