23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Hüseyin Eroğlu’ nun acı günü

Hüseyin Eroğlu’ nun acı günü

Hüseyin Eroğlu’ nun acı günü

Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler belediye meclis üyesi  iken meclis üyeliğinden istifa ederek İstanbul 2.bölge milletvekili adayı olan “Samsun Dernekler Federasyonu” siyaset’ ten sorumlu  genel başkan yardımcılığı görevini yürüten  Hüseyin Eroğlu annesini kaybetti.Uzun süre rahatsız olan Menevse Eroğlu   sabaha karşı hakkın rahmetine kavuştu.Hüseyin Eroğlu’ nun annesinin ölüm haberini alan yakınları ve dostları   Hüseyin  Eroğlu’nun evine akın etti.Bu gün Esenler Kemer Mahallesindeki evinden alınan Menevsenin naaşı kemer camiin’ de  ikindi namazının ardın’ dan kılınan cenaze namazın’dan sonra helallik alındıktan sonra  memleketi Samsun’da toprağa verilmek üzere uğurlandı.Bizde Menevse Eroğlu’ na Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir