12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / İbrahim Turhan Lisesi 12 Sınıf Öğrencilerin’den Kermes

İbrahim Turhan Lisesi 12 Sınıf Öğrencilerin’den Kermes

İbrahim Turhan Lisesi 12 Sınıf Öğrencilerin’den  Kermes
Esenler’in en köklü Lselerin’den olan  “İbrahim Turhan Lisesi” Öğretmen ve bu yıl mezun olacak 12.sınıf  öğrencilerinin  katkılarıyla “Ortabetik Engelliler” yararına bir kermes düzenlediler.Geçen hafta  Okul salonunda düzenlenen kermesten elde edilen gelirler “Esenler Ortabetik Engelliler Derneğine “ bağışlanacak.Kermesden sonra gazetemize bir açıklama gönderen  bu yıl mezun olacak olan Esenler İbrahim Turhan Lisesi 12 Sınıf Öğrencileri”Evet bizlerin lise hayatlarımızın bitmesine yaklaşık 15 gün kaldı ve birdaha geri gelmeyecek olan hayatımızın bu güzel geçen günlere son noktayı koyuyoruz..
Bizde  öğrenci arkadaşlarımızın bir araya gelmesiyle ,kıymetli öğretmenlerimizin destekleriyle birlikte düzenlemiş olduğumuz, Kermes umduğumuz’dan fazla destek gördü.Bu nokta da bura dan elde edeceğimiz gelirin tamamını Ortabetik Engelliler Derneğine bağışlayacağız”dediler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir