3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Emekli Başçavuş Mustafa Övünç Vefat etti

Emekli Başçavuş Mustafa Övünç Vefat etti

Emekli Başçavuş Mustafa Övünç Vefat etti

Uzun yıl  Türk Silahlı Kuvvetlerinde Başçavuş olarak görev yapan daha sonra Esenler Dörtyol’da Kasetçilik yapan DP ve DYP duya enlerin’ den Mustafa Övünç Hakkın rahmetine kavuştu..1993 yılında Esenlerin ilçe olmasıyla kurulan siyasi partilerin ilçe teşkilatlarını oluşturmasında DYP Esenler ilçe kurucu yönetim kurulunda yer aldıktan sonra yaklaşık beş yıl aynı partinin Esenler ilçe başkan yardımcılığı görevini yürüten Övünç 1994 yılında yapılan belediye seçimlerinde DYP’den  meclis üyesi adayı olmuştu.Daha önceden enfaktüs ameliyatı olan Övünç’ün vefatını duyan eski partili arkadaşları Övüç’ün evine akın etti. Övünç ‘ün naaşı  Cumartesi Esenler merkez  camiin’de kılınacak öyle namazının ardından kılınacak cenaze namazın ’ dan sonra Topkapı aile mezarlığında toprağa verilecek. Bizde emekli başçavuş Mustafa Övünce Allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir