22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / İlk Haber Gazetesi İlçe başkanlarını kahvaltıda buluşturdu

İlk Haber Gazetesi İlçe başkanlarını kahvaltıda buluşturdu

İlk Haber Gazetesi İlçe başkanlarını kahvaltıda buluşturdu

Bölgede İlk Haber Gazetesi  İmtiyaz  Sahibi Fatih Dağdeviren’in ev sahipliği yaptığı Kahvaltıya  Esenlerdeki siyasi parti ilçe başkanların’dan  Adalet ve Kalkınma Partisi  Kurucu İlçe Başkanı Yavuzselim Tuncer,CHP ilçe başkan vekili  Bülent Ütebay,MHP ilçe Başkanı Ahmet Fidan,SP  İlçe başkanı  Tuğrul Yalçınkaya, HAS Parti ilçe başkanı  Burhan Kocaman, ve Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Şükrü Şahin katıldı. Üçyüzlü “Dironi Cafe’”deki kahvaltı sonrası gazetesinin”verdiği kahvaltının bir başlangıç olmasını  ifade eden ilçe başkanları bu ve bunun gibi toplantıların  bundan sonra devamlılık arz etmesi yönünde ortak karar aldılar. Bundan sonraki toplantının ev sahipliğini ise HAS Parti  Esenler ilçe başkanı Burhan Kocaman   olacak bu yine    toplantıya katılan İlçe başkanlarının ortak görüşü  olarak benimsendi.   İlçe başkanları “İlk Haber Gazetesinin bu gün başlattığı  önemli  birlikteliği   kendilerinin başlatması gerektiğini   yinede bu vesileyle İlk Haber Gazetesine bir kez daha teşekkür ediyoruz”dediler.Kahvaltı’dan sonra konuşan “İlk Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatih Dağdeviren “ Bu gün bura’daki kahvaltının ana unsuru sadece Esenlere yöneliktir. Kesinlikle    bunda   her han gi bir maksat  aranmasın ,ben her ne kadar İlk Haber Gazetesinin Sahibi olsamda , Evet  sonuçta 30 yıllık Esenlerliyim ondan dolayı’da  bu ilçede oturmanın sorumluluğu içerisin’de bu öneriyi siz değerli ilçe başkanlarıma  getiriyor   bu vesileyle kahvaltıya katılan dostlara çok teşekür ediyorum”dedi.HAS Parti ilçe başkanı  Burhan Kocaman ise “Evet  Fatih beye aynen katılıyor ve bu tür toplantıların mutlaka bundan sonra da devam etmesi gerektiğini belirterek bende “İlk Haber  Gazetesine “teşekkür ediyorum”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir