22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Yalçınkayanın bu seferki ziyareti ilçe emniyet müdürü

Yalçınkayanın bu seferki ziyareti ilçe emniyet müdürü

Yalçınkayanın bu sefer ki ziyareti ilçe emniyet müdürü

Saadet Partisi Esenler ilçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya ve yönetimi, Esenler ilçe Emniyet Müdürü Murat Şahin’i makamında ziyaret etti. Saadet Partili yöneticiler yaklaşık bir saat emniyet müdürlüğünde emniyet müdürü Şahin ile ilçenin can ve mal güvenliği hakkında fikir alış verişinde bulundular.Ziyaretten sonra bir açıklama yapan Saadet Partisi Esenler ilçe  başkanı Tuğrul Yalçınkaya yaptığı açıklamada “ ilçe  başkanlığı olarak   Esenler ilçemizin  emniyet müdürü Murat Şahin beyi yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte  ziyaret ederek Esenlerin  geleceği  hakkın’ da bilgi alışverişi yaptık bu anlamda   Şahin Esenlerin   önemli sorunlarının  başında trafik  olduğunu vurguladı.  Asayiş noktasında ise  Esenlerin   15   ile 25 yaş arası  150 bin gencin olduğunu tahmin ediyoruz ve gençlerimizin yaklaşık 50 bini  düzenli  çalıştıklarını belirtmiştir Yine ilçemizdeki  100 bin gencimizin  ilçede  köşe başlarında  zamanlarını geçirdiklerini bundan dolayı ise  ilçe halkımızın bundan muzdarip olarak bize şikayetçi olmaktaymışlar.Bu noktada bizde Murat beye Saadet Partisi olarak halkımızın can ve mal güvenliği noktasında emniyet birimlerimize her türlü destek vermeye hazırız” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir