23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kağıthane’de Meryem Tekbıyık yeniden başkan

Kağıthane’de Meryem Tekbıyık yeniden başkan

 Ak Parti Kağıthane ilçe Kadın Kolları 3.Dönem Kongresi yapıldı

 Kağıthane Belediyesine ait Kültür Merkezin’de yapılan Kongreye tek listeyle giren eski başkan Meryem Tekbıyık önümüz’deki yerel seçimlere kadar tekrar ilçe kadın kolları başkanlığına seçildi. Kongrede  Meryem Tekbıyık’ın kongreye katılan bütün  delegelerin  oyunu alarak seçilmesi  ise dikkat çekti.Kongre’den sonra bir teşekkür konuşması yapmak için mikrofona gelen başkan Meryem Tekbıyık”değerli misafirler,saygı değer konuklar,çok kıymetli delegeler bu gün burada kongremizi kazasız belasız yapmanın  huzuru ve mutluluğu izerisindeyiz.İnşallah bu güzelliklerle dolu bir kongrenin’de  yani ilçe başkanlığı kongresini hep birlikte  bu güzelliklerle yaparız.Bu nokta’da bana gelecek dönem çalışma yılaları için destek veren tüm delege  hanım kardeşlerime huzurlarınızda  bir kez daha teşekkür ediyor.Yine geçen dönem benimle çalışıp ta yorulanlarak görev almayan  hanım  kardeşlerime  teşekkür ediyor.Bundan sonra benimle yeni yönetimde görev alma  cesareti gösteren  hanım kardeşlerimi tebrik ediyor.Hepinize saygılar sunuyorum”dedi.Kağıthane ilçe kadın kollarının kongresine AKP il başkanı Aziz Babuççu,AKP il kadın kolları başkanı,Ayfer Yaman,AKP Milletvekillerinden,Nimet Baş,Şirin Ünal,Ahmet Haldun Ertürk,Osman Aşkınpak,Gülay Dalyan,Hüseyin Bürge,Tülay Kaynarca,Sevim Başer ve Kağıthane belediye başkanı Fazlı Kılıç katıldılar.

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir