24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Konuştuğunu yapan Erbakan

Konuştuğunu yapan Erbakan

Ömrü mücadele ile geçen bir lider olan ve Siyasi hayatının yarısını fazlası ile yasaklarla ve hapishanede geçiren Başbakan olduğu zaman bile ülke meselesini kendi başbakanlığının önünde tutan ve gerçekleştirdiği projeler ile kurduğu fabrikalarla ve başlattığı ağır sanayi hamleleri ile Anadolu insanının zihninde devrim gerçekleştiren bir lider olan Prof.Dr.Necmettin Erbakan  işçisine,memuruna,emeklisine,daha yaşanılabilir bir ücret  verebilmek için tüm sistemleri karşısına alarak direnen başarılı lideri anmak adına bir program düzenlendi,Erbakan Vakfı olarak 3 Mart Cumartesi  saat 19.30 da Ataköy Sinan Erdem Kapalı Spor salonunda yapılacak programa tüm halkımız davetli.Programla ilgili bir açıklama yapan Erbakan Vakfı Esenler ilçe  başkanı Şerafet-tin Döner gazetemize yaptığı açıklamada”evet bilge liderimiz ,önderimiz,başbakanımız,merhum Erbakanı anma ve anlama programına Esenlerden bütün Erbakan hayranlarını davet ediyoruz”dedi.Bu noktada 3 Mart Cumartesi saat 18’00 da Esenler Dörtyol Meydanında bulunan tünelin oradan ücretsiz otobüsler kalkacaktır.Programa katılmak isteyenlerin.0554 632 47 80 Nolu telefonları ararlar ise kendilerine yardımcı olacaklarını ifade etti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir