3 Temmuz 2022 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Madenoğlun’dan bayramlaşma töreni

Madenoğlun’dan bayramlaşma töreni

 Kurban Bayramına üç gün kala Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu Esenler Kaymakamlık binası toplantı salonunda bayramlaşma töreni düzenledi.

Esenler’deki kamu kurum ve kuruluş temsilcilerini,siyasi parti temsilcilerini,mahalle muhtarlarını,sivil toplum kuruluşlarının tamamını  kabul eden  Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu,Bayramlaşma  bitene kadar bir dakika olsun yerine oturmadı.Bayramlaşma törenini esnasında Esenler belediye başkan vekili ,ilçe emniyet müdürü,ilçe kaymakamlık yazı işleri müdürü,ilçe milli eğitim müdürü,ilçe müftü vekili Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğluna refakat ettiler.

Bayramlaşma proğramı bittikten sonra ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu gazetemize yaptığı açıklamada ilçede bayramlaşmam geleneğimizi bu bayramdada sürdürmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.Bu vesileyle tüm ilçe halkımızında kurban bayramını en kalbi duygularımla tebrik eder.

Bayramların dostluk ,barış ve kardeşlik içerisinde geçmesini dilerim”dedi.Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu Bayramlaşma esnasında bayramlaşmaya katılanlara çıkılota ve kolanya ikram etti.

Yine bayramlaşmanın sonunda basın mensuplarınında bayramını kutlayan ilçe kaymakamı “aslında en önce basının bayramını kutlamak gerek  çünkü bu manzaranın kamu oyuna duyrulmasında sizin çok büyük emeğiniz olacak diyerek basının önemini bir kez daha vurguladı.

Hakkında Site Yöneticisi

Kusursuzweb Hosting Hizmetleri 0212 699 17 07 - 0530 544 23 37

Göz Atın

Kırşehir tarihinin en yüksek aylık ihracatına imza attı.

Kırşehir tarihinin en yüksek aylık ihracatına imza attı. Bu rakam aynı zamanda Cumhuriyet tarihinin en yüksek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.