22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Madenoğlun’dan bayramlaşma töreni

Madenoğlun’dan bayramlaşma töreni

 Kurban Bayramına üç gün kala Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu Esenler Kaymakamlık binası toplantı salonunda bayramlaşma töreni düzenledi.

Esenler’deki kamu kurum ve kuruluş temsilcilerini,siyasi parti temsilcilerini,mahalle muhtarlarını,sivil toplum kuruluşlarının tamamını  kabul eden  Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu,Bayramlaşma  bitene kadar bir dakika olsun yerine oturmadı.Bayramlaşma törenini esnasında Esenler belediye başkan vekili ,ilçe emniyet müdürü,ilçe kaymakamlık yazı işleri müdürü,ilçe milli eğitim müdürü,ilçe müftü vekili Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğluna refakat ettiler.

Bayramlaşma proğramı bittikten sonra ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu gazetemize yaptığı açıklamada ilçede bayramlaşmam geleneğimizi bu bayramdada sürdürmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.Bu vesileyle tüm ilçe halkımızında kurban bayramını en kalbi duygularımla tebrik eder.

Bayramların dostluk ,barış ve kardeşlik içerisinde geçmesini dilerim”dedi.Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu Bayramlaşma esnasında bayramlaşmaya katılanlara çıkılota ve kolanya ikram etti.

Yine bayramlaşmanın sonunda basın mensuplarınında bayramını kutlayan ilçe kaymakamı “aslında en önce basının bayramını kutlamak gerek  çünkü bu manzaranın kamu oyuna duyrulmasında sizin çok büyük emeğiniz olacak diyerek basının önemini bir kez daha vurguladı.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir