3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Özkan Ercan birlikten güçlük doğar

Özkan Ercan birlikten güçlük doğar

Özkan Ercan birlikten güçlük doğan

ESİNDER Esenler’de Faaliyet gösteren Emlakçılar ve Gayrimenkul danışmanları ile birlikten kuvvet doğar temalı toplantı düzenledi.Toplantıya ESİNDER Dernek Başkanı Özkan Ercan yardımcıları Dursun Aksoy ve Ramazan Yıldırım yanı sıra Esenlerde faaliyet gösteren gayrimenkul danışmanları katıldı.

Başkan Özkan Ercan ESİNDER’in kurulduğu günden bugüne kadar olan faaliyetlerini anlattığı toplantıda Esenlere emek vermiş, Esenlerin çamurunu çiğneyip sıkıntılarını yaşamış olan gayrimenkul danışmanlarına birlik ve beraberlik için güçlü ve yapıcı olma konusunda da çağrıda bulundu.

Vatandaşa dairesine daire artı 10 bin Tl

Ercan “Bununda en temel yolu kurumsal olmak tan geçer. Eğer siz buraya kurumsallaşmış konusunda marka olmuş firmaları gelmesini istemiyorsanız. Profesyonel ve kurumsal bir yapı oluşturun. Gelin biz müteahitlik yapalım, sizde emlakçılık yapın.Biz mutahitlik yaparken ,emlakçılarında mağdur olamamaları için elimden gelen her türlü fedekarlığı yapacağım”dedi.i Esenler İstanbul’un merkezinde kaldı. Kentsel dönüşümünden nasibini alacak. Biz dernekleşerek Esenlerin değişim’deki yeni yüzü olan ESİNDER A.Ş kurduk. İlçemizin lOOO’lik ve 5000’lik planları hazırlanıyor. Sizler ada bazında çalışmalar yürütün bizlere getirin. Vatandaşın dairesine daire vereceğiz artı lO bin tl  kira desteği vereceğiz. Esenlerdin 16 mahallesinde ada bazında çalışmalar yapacağız.Başkan daha sonra konuşmasın da ESİNDER A.Ş nin Esenlerin Kentsel Dönüşüm de ki çalışmalarından bahsetti. Yapılacak kentsel dönüşüm projelerinde bizimle beraber sizlerde kazanacaksınız diyerek emlakçıların her zaman yanında olduğunu belirterek Dernek binasının emlakçılara açık olduğunu istedikleri zaman konferans salonumuzu kullanabilirsiniz dedi. Gerçek anlamda Esenler ve emlakçılar için yeni bir milat olacağı ifadesinde bulundu.

Toplantı da daha sonra emlakçılar kendi sorunlarını dile getirdiler.

Kaynak:7-24 Esenler

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir