2 Nisan 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kaymakam şampiyanları kabul etti

Kaymakam şampiyanları kabul etti

Kaymakam şampiyanları kabul etti

15 Mart 2012 perşembe günü saat 09:30’ da Esenler  Hasip Dinçsoy İlköğretim okulu yıldızlar futbol takımının okullar arasında  Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenen “11 yaş grubu öğrencileri minikler futbol turnuvası”nda İstanbul çapında 3. olmaları münasebetiyle  İlçe Milli Eğitim Müdürü Halim KARAKAYA, Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu Müdürü Recep ÖZKAN, Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Bahaddin NERGİS, Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmenleri Süleyman GECEKUŞU ile Serkan İKİNCİ ve 12 başarılı  futbolcularla birlikte  ziyarette bulundular.
Esenler Kaymakamı   Nazım MADENOĞLU;  bu ziyaret ve başarılarından dolayı öğrencileri ve onları destekleyen öğretmen ve ailelerini kutlayarak teşekkür     ederken  miniklerden başarılarının eğitimdede kat,kat artarak devam etmesini istedi.       Ziyaret sonrasında  Esenler kaymakamı Nazım Madenoğlu  öğrencilere ve öğretmenlerine çeşitli hediyeler vererek uğurladı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir