18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Umut Özkan: Milletvekili adayı

Umut Özkan: Milletvekili adayı

Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu 65. Danışma Meclisi’nde konuşan Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, milletvekili aday adayı olacağını açıkladı. Haber Merkezi – Yasin Yıldırım Nene Hatun Mahallesi’nde bulunan Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığı 65. Danışma Meclisi’nde konuşan Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler İlçe Başkanlığı’nın düzenleyeceği kongrede aday olmayacağını ve Haziran 2015 seçimlerinde milletvekili adayı olacağını ifade etti.

Erdoğan’a sahip çıktığımızı tüm dünyaya gösterdik Salonu dolduran partililere seslenen Özkan, ”Bugüne kadar bir çok seçimi beraber atlattık. Hiç bir seçim bizim için kolay olmadı.

Tek başımıza yedi düvele meydan okuduk. Teşkilat olarak seçimlerde gerekli çabayı gösterip karşılığını almasını hep bildik. Liderlerine sahip çıkan milletlerle hiç bir güç başa çıkamaz, biz bunu tüm dünyaya gösterdik. Gezi sürecinde bizi yıkmaya çalıştılar ama biz Esenler olarak on binlerce kişi Atatürk Havalimanı’nda Başbakanımızı karşıladık.

Başbakanımıza sahi çıktığımızı tüm dünyaya gösterdik. 17-25 Aralık’ta operasyonlar düzenlediler, üç ay ömür biçtiler ama yine kendileri kaybetti. Yine durmadılar bayramda Kobani bahanesiyle her yeri yaktı yıktılar.” dedi. Asıl ihaneti CHP Yaptı2 milyon Suriyeli muhacire diline, diline, ırkına bakmadan kucak açtıklarını ifade eden Özkan, ”Bugün Bağdat ve Şam, Esenler kadar önemlidir. Kılıçdaroğlu, geçen yaptığı bir açıklamada bu millete ihanet ediyorlar demişti. Asıl ihaneti CHP yaptı.

Boraltan Köprüsü’nda 140 Azeri soydaşımızı, Ruslara teslim edip kurşuna dizilmelerine seyirci kalmıştır. Ama biz bunlara seyirci kalmayacağız.” dedi. Makam ve mevki için siyaset yapmadım 13 yıl önce Ak Parti Gençlik Kolları’nda başladığım siyasi hayatımda 6 yıldır Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığını yürütüyorum diyen Özkan, ”Önümüzdeki ay yapılacak olan kongrede aday Esenler İlçe Başkanlığı için aday olmayacağım. Hiç bir zaman makam ve mevki için siyaset yapmadım. Siyaseti ben değil, biz yaparız düsturunu kendime şiar edindim. Bu doğrultuda 2015 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olmaya karar verdim.” açıklamasında bulundu. – See more at: http://www.esenlerdesonhaber.net/siyaset/milletvekili_adayi_olacagim_n6120_.html#sthash.e0k3krDL.dpuf

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir