2 Nisan 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Remizye Doğan’ı bıçaklayan zanlı yakalandı

Remizye Doğan’ı bıçaklayan zanlı yakalandı

 Remizye Doğan’ı bıçaklayan zanlı yakalandıResim_1370945849

 Eşi tarafından hunharca  saldırıya uğrayan “Esenler İşitme Engelliler Dernek Başkanı Remziye Ceylan”aldığı sekiz bıçak darbesi sonucu  kaldırıldığı Bağcılar Devlet  Araştırma Hastanesin’de tedavi altına alınmıştı. Ceylan   7 saatlik bir ameliyattan sonra yoğun bakımada  buluna Ceylan’eşi Bakırköyde yakayı ele verdi.  Ameliyattan çıkarılan Ceylan 24 saat uyutulduktan sonra   gözlerini açtı. Ceylanın Doktorlarının yaptığı açıklama’da  Ceylan’ın her hangi bir hayati tehlikenin olmadığını şu an  bilincinin açık olduğunu ama ciğerlerine aldığı bıçak darbelerin’den dolayı iç kanamasının meydana gelebileceğini bu durum da ceylanı tekrar ameliyata alabiliriz diye konuştu.Ceylanı bıçaklayarak olay yerinden uzaklaşan eşi Ferhan Ceylan emniyet güçleri tarafından yoğun çalışma sonucunda   Bakırköy de bulunan avukatının yanına gittiği sırada yakalandığı ifadelerinin alındıktan sonra bu gün savcılık tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi bilgisi alındı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir