24 Nisan 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Remizye Doğan’ı bıçaklayan zanlı yakalandı

Remizye Doğan’ı bıçaklayan zanlı yakalandı

 Remizye Doğan’ı bıçaklayan zanlı yakalandıResim_1370945849

 Eşi tarafından hunharca  saldırıya uğrayan “Esenler İşitme Engelliler Dernek Başkanı Remziye Ceylan”aldığı sekiz bıçak darbesi sonucu  kaldırıldığı Bağcılar Devlet  Araştırma Hastanesin’de tedavi altına alınmıştı. Ceylan   7 saatlik bir ameliyattan sonra yoğun bakımada  buluna Ceylan’eşi Bakırköyde yakayı ele verdi.  Ameliyattan çıkarılan Ceylan 24 saat uyutulduktan sonra   gözlerini açtı. Ceylanın Doktorlarının yaptığı açıklama’da  Ceylan’ın her hangi bir hayati tehlikenin olmadığını şu an  bilincinin açık olduğunu ama ciğerlerine aldığı bıçak darbelerin’den dolayı iç kanamasının meydana gelebileceğini bu durum da ceylanı tekrar ameliyata alabiliriz diye konuştu.Ceylanı bıçaklayarak olay yerinden uzaklaşan eşi Ferhan Ceylan emniyet güçleri tarafından yoğun çalışma sonucunda   Bakırköy de bulunan avukatının yanına gittiği sırada yakalandığı ifadelerinin alındıktan sonra bu gün savcılık tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi bilgisi alındı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir