21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Şampiyon Esenlerspor

Şampiyon Esenlerspor

Şampiyon Esenlersporesenlerspopr 
Esenlerin Güzide Kuluplerinden Esenler Spor bu hafta çok önemli iki şampiyonluk maçı yapacak.

Esenler Sporun Perşembe günü Zeytin Burnu Merkez Efendi sahasında U19 Futbol takımının Türkiye şampiyonası eleme maçı oynanacaktır. Saat 16’da başlayacak olan maça Kemer stadyumunda saat 14–30 da otobüsler kaldırılacak, Teknik heyetten Osman Keşkekçi ile yatığımız görüşmede maç programı ve bazı konularda önemli açıklamalarda bulundu.

Keşkekçi” Esenler Sporumuzun Perşembe günü U19 futbol takımımızın Türkiye Şampiyonası eleme maçı var Cuma günü ise U16 takımımızın Koca Sınanda aynı saatlerde Avcılar Belediyesi ile Türkiye şampiyonası eleme maçları oynayacağız.

Keşkekçi devamında” Çok önemli maçlar oynayacağımız Perşembe ve Cuma günleri tüm Esenler halkımızı futbol takımlarımıza destek olmaları için bu maçlara gelmelerini bekliyoruz. Esenleri yönetenler Başta Belediye Başkanımız olmak üzere siyasi Parti temsilcilerini, sivil toplum örgütlerini yanımızda görmek istiyoruz, Esenlerin tanıtımında büyük katkısı olacağını düşündüğümüz bu maçlarımızda Esenler kamuoyunun ve Esenleri yönetenlerin bizleri yalnız bırakmayarak bu maçlara gelmelerini bekliyoruz”dedi.

Maçların Programı: Perşembe U 19
Saha: Zeytin Burnu Merkez Efendi
Maç: Esenler-Çeliktepe
Saat:1600 Harekât Kemer Stadyumu önü saat14–30

Maçların Programı: Cuma U16
Saha: Koca Sinan
Maç: Esenler-Avcılar Belediyesi
Saat:1600 Harekât Kemer Stadyumu önü saat14–30

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir