6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler’in duayeni:Şuayip VARDAR yayın ailemize katıldı

Esenler’in duayeni:Şuayip VARDAR yayın ailemize katıldı

Esenleri’in duayeni: Şuayip VARDAR yayın ailemize katıldı IMG_9728 (390 x 260)                                                                                             Esenler’in var oluşun’dan bu yana her dönem siyasette var olan Makadonya Üsküp Kökenli Şuayip Vardar 1960 yılın’da atıldığı siyaset basamaklarını tek,tek çıktı. 1989 yılın’da Rahmetli Yıldırım Aktuna dönemin’de Bakırköy belediyesinde  beş yıl başkan yardımcılığı yapan Vardar.Son dönem Cumhuriyet Halk Partisi  Esenler ilçe başkanlığı  yaptı.  18.04.2013 tarihinden ihtibaren “ESENLER’İN SESİ”Gazetemizde Köşe yazarı olarak göreve başlayan  Sayın: Vardar’a hoş geldin diyor Sevgili okuyucularımızın  bilgi ve birikimlerinizden   yararlanacaklarını ümit  ediyoruz

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir