22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Şampiyon,Şampiyon E.Yavuzselim Şampiyon

Şampiyon,Şampiyon E.Yavuzselim Şampiyon

Esenler YavuzselimU–16’da Şampiyon :U–16 da 34 grubun mücadele ettiği 8 grupta  Esenler  Yavuzselim spor  futbol şampiyon oldu. U–16 8. grup`ta şampiyonluğunu daha önce ilan eden Yavuzselim Spor bu hafta deplasman da rakibi batı Trakya ile karşılaştı.Maç sonu 2-2 biterken Yavuzselim önceki  maçlarda ilan ettiği şampiyon olarak sahadan ayrıldı. U–16 da 34 grubun mücadele ettiği 8 grupta Özyavuzselim spor şampiyon oldu. U–16 8. grup`ta şampiyonluğunu daha önce ilan eden Yavuzselim Spor bu hafta deplasman da rakibi batı Trakya ile karşılaştı. müsabaka öncesi dost 2 kulüp sporcu ve antrenörleri birbirleri ile kucaklaştı. Sahaya Batı Trakya sporcularının alkışları ile çıkan Yavuzselim U–16 futbolcu ve teknik heyeti başta Birol Yalçın ve Murşit Memioğlu olmak üzere Batı Trakya Spor camiasına teşekkür etti.

Özyavuzselim spor Antrenörü Ayhan Çınar” spor camiasında böyle güzellikler daha çok olması için önce yönetici ve teknik heyetlerin düşüncelerini değişmesini ve sporda kazanmasını bildiği kadar kaybetmenin de doğal olduğunu bunu Murşit Memioğlu ve futbolcuları bir kez daha bizlere gösterdikleri centilmenlikten dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum. maç dostane bir şekilde başladı ve dostane bir sonuçla 2-2 berabere bitti” dedi. Şampiyon Yavuzselim (36) Batı Trakya (32) puanla ligi tamamladı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir