18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Başkanlar Kurulu toplantısını yaptı.

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Başkanlar Kurulu toplantısını yaptı.

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Başkanlar  Kurulu toplantısını  yaptı.
Esenler Ramazan Bingöl Et Lokantasında gerçekleşen toplantıya  Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı H.Kaya Aşçı ve yönetim kurulu üyeleri.Samsun Sanayiciler  ve İş Adamları Derneği (SAYSİYAD) Başkanı Sezgin Gümüş ve Yönetim kurulu üyeleri,Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF)’e bağlı dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri,Anavatan  Partisi Kurucuları arasında yer alan ve  sonra Samsun milletvekilliği yapan alternatif Partisi Genel Başkanı Süleyman Yağcılar ve diğer konuklar katıldı.Başkanları kurulu açış konuşmasını yapan H.Kaya Aşçı”Dernek başkanı ve misafirlere Federasyonun çalışmaları hakkında geniş bilgi verdi.Daha sonra Samsun Samsun Sansyici ve İş Adamları(SAYSİYAD) Başkanı Sezgin Gümüş ve Alternatip Parti Genel Başkanı Süleyman Yağcılar’da birer konuşma yaptılar.Daha sonra dernek başkanları  dilek ve temenniler bölümüne geçilerek  dilek ve temennilerini ilettiler.Dernek başkanlarının konuşmalarını Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel  Sekreteri Yıldıray  BAŞ  dernek başkanlarının dilek ve temenni konuşmalarını  not aldı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir