21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Sarıgül; Esenler’de Kadınlarla Kahvaltıda buluştu.

Sarıgül; Esenler’de Kadınlarla Kahvaltıda buluştu.

 Cumhuriyet Halk Partisinin İBB Belediye başkan adayı Mustafa Sarıgül kurduğu   Türkiye Değişim Hareketi Esenler Kadın Kolları Başkanı Eda Kılıç’ın organize ettiği sabah kahvaltısında buluştu. TDH İl Yöneticileri, İl Kadın Kolları Başkanı, TDH Esenler İlçe Başkanı Cengiz Boztepe ve CHP Kadın Kolları ve Esenler’li  kadınlar katıldı. 
Kahvaltının ardından “Çare Sarıgül” sloganları ile mikrofona gelen Mustafa Sarıgül,
“Her gittiğimiz yerde ufak ufak kartopu gibi müthiş bir şekilde büyümeye başladık. Bir olacağız, iri olacağız ve diri olacağız. El ele kol kola inşallah omuz omuza olacağız.”dedi.Sarıgül’e gelen  vatandaşa nerede doğdun, hangi dinden, hangi inançtansın, hangi mezheptensin, hangi partiye oy verdin diye asla sormam. Benim tek soracağım soru size nasıl yardımcı olabilirim. Bu zamana kadar da ötekisi olmayan anlayışla çalışmalarımıza devam ettik bundan sonrada olama  devam edeceğiz”dedi.

   
İBB belediye başkan adayı Mustafa Sarıgül konuşmasını şöyle sürdürdü.Evet sevgili vatandaşlarım adaletin olmadığı yerde mutluluk olmaz, enerji olmaz, barış olmaz. O nedenle Allah insanları denemek için makam ve sonra para veriyor. Paranızda olabilir, Makamınızda yüksek olabilir ama adam olmazsanız bütün bunlar ne işe yarar. Önemli olan adam olmak ve mütevazi olmaktır. Ben 35 yılıdır siyasi hayatın içinde ve her kademesinde görev yaptım. En son Şişli Belediyesi’nde görev aldım.

Evet, görev sürem içerisinde    şükürler olsun ne kul hakkı yedim, nede yedirdim. Bunu da anlımın akıyla söylüyorum. Çünkü çok paranız olabilir, büyük mevkileriniz olabilir ancak itibarınız yoksa Ne kıymeti olur? Hiçbir kıymeti olmaz. Çok paranız olabilir mahkemelerde sizi aklayabilir ama kamu vicdanı sizi aklamıyorsa bunun hiçbir anlamı olmaz.

 

 
Kıymetli arkadaşlar Esenler’i 26 Aralık Çarşamba gününden itibaren kapı kapı dolaşmaya başlayacağız. Esenler’de kapısını çalmadığımız ve elini sıkmadığımız yurttaşımız kalmayacak. Ben inanıyorum ki, Esenler halkı da bizim bu çağrılarımıza en güzel şekilde cevap verecekler. Onun için her birinizden ricam en az 3 kişiyi ikna etmenizi sizden rica ediyorum. 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir