23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Şer odaklarına taviz yok

Şer odaklarına taviz yok

Esenler sınırları içerisin’de bulunan Tekstilken Yapı Koop başkanı Nuri Karaduman ,Allahın izniyle şer odaklarının sevinçlerinin kursaklarında kalacakğını ifade ederek bu ve bunun gibilere bizim çatımızda asla yerleri yoktur”dedi. Hiç kimse kusura bakmasın,Artık ok yaydan çıkmıştır diyen Karaduman kendilerinin göreve gelmeden önce “Bu Tekstil Kentten Bir şey Olmaz “denilirken şimdi benim’de burada bir iş yerim olsun diyenlerin sayılarının oldukça fazla olduğunu bu noktada biz Tekstilkent’i naylon fatura cennetinden kurtarıp Tektilkent üyelerime daha nasıl güzel hizmetler suna bilirizin hesabını yaparken bizim içimizden bazılarının farklı hesaplar içerisinde olmaları bizleri üzmüştür”dedi.Yine şaha kalkan Tektilkentin bu şahlanışı bazılarını rahatsız etti .Herkes ettiğini bulur şer odaklarının bir hesabı varsa allahında bir hesabı var.Diyen Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkanı Karaduman Tekstil Kentte şu anda, doluluk oranı yüzde 80’ler’de bizim hedefimiz ise % 100’ü yakalamaktır.

Nuri Karaduman açıklamasını şöyle sürdürdü.Evet bizler şu anda karşımızda olan bazı arkadaşlarla birlikte yola çıktık maalesef bu bazı arkadaşlar nefislerine uydular onuda kendileri bilir. Benim en çok üzüldüğüm bu arkadaşların akıl hocalarının Tektilkentin üzerinde karabulutları estirenler tarafından yapılmasıdır.”dedi.Bizim toplantılarımıza katılmayı zuhul görenler başka adreslerde Toplantılar düzenleyerek şerde ittifak edip sahte karar ve belgeler ile akıl hocalarından da destek alarak İTO ‘da kendilerini korsan şekilde tescil ettirmişlerdir. Bu haksız ve Kanunsuz uygulamanın düzeltilmesi için mahkemeler nezdinde gerekli çalışmalarımız devam etmektedir. Destekleriniz ile hak yerini bulacak ve Tekstilkent’in yükselişi devam edecektir.” dedi.Biz bu zamana kadar hiz arkamıza bakmadık bundan sonrada bakmayacağız hasılı bütün hesaplarımızı 9 mayıs yaptık ve diyorumki neylerse mevlam eyler her şeyi hayır eyler.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir