18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Sezgin Tarıkulun’dan teşekkür ziyareti

Sezgin Tarıkulun’dan teşekkür ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul 2. Bölge Milletvekili Hüseyin Tanrıkulu CHP Esenler ilçe örgütüne teşekkür ziyareti yaptı.
İlçe başkanı Şuayip Vardar ve yönetim kurlunun hazır bulunduğu ziyarette.Tanrıkulu seçim sürecinde çalışan ilçe başkanı Şuayip Vardar ve yöyetimine teşekkür etti.Tanrıkulu ziyaret esnasında yaptığı kısa konuşmada “evet bir seçimi daha atlattık.Türkiye genelinde alınan %26 lık sonuç iktidar olmamıza yetmedi ancak bizim için çalışma bundan sonra yaklaşık iki yıl sonra yapılacak yerel seçimler için bu günden tezi yok çalışacağız”dedi.Bundan sonra kendisinin sürekli Esenlerde olacağını belirten Tanrıkulu ben İstanbul 2. Bölgenin vekili seçildim ondan dolayı seçim sürecinde CHP Esenler ilçe örgütünden çok memnun kaldım ondan dolayıda bu ilçeyi unutmam söz konusu değildir”dedi.CHP CHP Esenler ilçe başkanı Şuayip Vardar “seçim süresince ben ve örgütüm gece gündüz çalıştı.Umarım sayın tanrı kulu kendisininde ifade ettiği gibi artk Esenlerde bizi yalnız bırakmaz”dedi.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir