21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / SP Patriotları yerleştirdi

SP Patriotları yerleştirdi

SP Meydana Patriot Yerleştirdi

Saadet Partisi Esenler ilce teşkilatı Dörtyol Meydanı’nda basın açıklaması düzenledi. Basın açıklamasını Saadet Partisi Esenler İlçe Gençlik Kolları adına ilçe gençlik başkan yard. Bekir AKSU yaptı. Basın açıklamasında Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı İsmail Acar, Saadet Partisi Esenler İlçe Gençlik Başkanı Hasan Asker ve çok sayıda partili bulundu.

AKP büyük abilerinin emirlerini yerine getiriyor
Basın açıklamasından önce Esenler halkına hitaben bir konuşma yapan Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya Ülke birlik ve beraberliğine vurgu yaparak, Ülkemiz üzerine oynanan oyunlara dikkat etmeliyiz dedi. Yalçınkaya” BOP eş başkanlığını kabul etenlere seslenmek istiyorum. ABD’nin ve onun işbirlikçileri İsraillin oyununa gelmeyin. Taha dün Irak’da, Libya’da Müslümanlara yapılanları hatırlayın. Müslüman kardeşlerimize işkenceler yapıldı, Tecavüz etildi. Bunlarla dost olunmaz Türk milleti sizlere İslam âlemini yok etmek için ülkemize patriot getirin ve bu emperyalistlerle iş birliği yapın diye oy vermedi. AKP büyük abilerinin emirlerini yerine getiriyor, siyasi partilerin Demokratik hakkı olan meydan mitinglerimize yasaklar getirdiler. Diyerek konuşmasını sürdürdü.
Daha sonra basın açıklamasını yapmak üzere Saadet Partisi Esenler İlçe Gençlik Kolları adına ilçe gençlik başkan yardımcısı. Bekir Aksu basın açıklamasını yaptı.

spnsanımız Narkozlaşmaktadır.
Kıymetli Basın Mensupları, Değerli Kardeşlerim…
Dünya ve ülke gündemine şöyle bir baktığımızda; bir taraftan Siyonizm’im kirli emelleri sonucunda kan, gözyaşı, açlık ve savaşlarla boğuşan dünyamız… Diğer taraftan işbirlikçi hükümetlerin iş başına getirilmesi sonucunda yoksulluk, işsizlik, buhran ve tahribatlarla karşı karşıya kalan ülkemiz… Açıkçası neyi değerlendireceğimiz hususunda sıkıntı içerisindeyiz. Neden? Çünkü ülkemizde hemen hemen her gün hızlı ve yoğun bir şekilde gündem değişmekte ya da değiştirilmektedir. Bunun sonucunda gerçek gündemler milletimizin gözünden kaçılarak suni gündemlerle adeta insanımız narkozlaşmaktadır. Narkozlanmış bir hastanın böbreğini alsanız bunu hissedebilir mi? Aynı şekilde milletimiz narkozlanıyor ve tarihi, kimliği, inancı, kaynakları elinden alınmak isteniyor. İşbirlikçi medya kanalıyla gerçekler gizleniyor ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar örtbas ediliyor. Buna seyirci kalamayız! Artık yeter!

NATO, bugüne kadar hiçbir İslam ülkesinde mazlumdan yana olmadı!
Gündemde sıcaklığını koruyan, ülkemizin doğusunda füze savunma sistemleri adı altında konuşlandırılacak: patriotlar… Peki, bu füzeler neyin nesi? Birden bire nereden çıktı? Neden NATO’dan böyle bir talepte bulunma ihtiyacı hissettik? ‘Suriye’den gelecek olası saldırılar için’ mi? Yoksa İran’a yapılacak saldırılardan terör devleti İsrail’i korumak için mi? Ayrıca NATO’nun kontrolünde olacak ve yabancı askerler tarafından yönetilecek bu sözde! Savunma sistemlerinin maliyetinin tamamı neden sadece bize ait? Bütün bu sorular bir yana acaba patriotlar sadece savunma sistemi mi? Ülkemizde konuşlandırılmak üzere gelecek olan bu silahların içerisinde saldırı amaçlı kullanılacak silah ya da benzeri türden malzemeler de olamaz mı? Yabancı askerlerin sarhoşluğuna denk gelecek şekilde kaza süsü verilmiş saldırıların gerçekleşmeyeceğine dair kim garanti verebilir?(1. Dünya Savaşına giriş şeklimizi lütfen hatırlayalım) NATO, bugüne kadar hiçbir İslam ülkesinde mazlumdan yana olmadı! NATO, kendisine İslam’ı düşman olarak seçmişken Türkiye gibi nüfusunun %99’u Müslüman olan bir ülkede böyle bir sistem kuruyorsa eğer bu bizim için büyük bir zillettir! Ve Gözden kacılmak istenen bir diğer olayda şu’dur Hükümet tarafından incirliğe askeri üst kuran ABD askerli Kur’an-ı Kerim yakmış ve hükümetimiz bu duruma sessiz kalmıştır.
Şöyle bir baktığımızda arkamızda kimler var? Avrupa Birliği, Amerika, Fransa, İsrail ve NATO… Peki, karşımızda kimler var? Filistin, Irak, İran ve Suriye… Yani kardeşlerimiz var. Müslümanı Müslümana düşman edecek olan bu sözde savunma sisteminin; özünde saldırı sisteminin, kurulması kesinlikle vahim sonuçlar doğuracaktır.
Biz 40 yıldır Erbakan Hocamızdan şunu öğrendik: ‘Siyonizm hiçbir taşın altını boş bırakmaz.’ Elbette her işin ucu sonunda İsrail’e dayanıyor diyemeyiz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir