21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / SP’den basın bilgilendirme toplantısı

SP’den basın bilgilendirme toplantısı

Saadet Partisi Esenler ilçe  teşkilatının  düzenlediği  aylık  basını bilgilendirme toplantısına devam edildi. Saadet Partisi  Esenler  ilçe teşkilatı tarafından her ay devam eden bilgilendirme toplantısı kahvaltıyla başladı. Esenlerde  bulunan basın mensuplarının katıldığı toplantıda ilçe başkanı Tuğrul Yalçınkaya konuştu. Yalçınkaya hem genelde, hem de yerelde   çeşitli örneklemelerle yaptığı konuşma sonunda basın mensuplarının sorularını aldı. 1288
Yalçınkaya  yaptığı konuşmada ” Esenlerde sürdürülen durumun aslında   kentsel dönüşüm değil bina yenilemesidir” dedi. Yalçınkaya konuşmasını şöyle sürdürdü” inanın   bu belediyenin ne yapmak istediğini kendileri dahi bilmemektedir. Örneğin en basitinden şu çöp toplama  işi yav bu çöpleri akşam trafiğin en yoğun olduğu saat olan akşam 17-19 arası toplamak zorun damısınız? Siz bizden hiç mi bir şey öğrenmediniz? Öğrenmediyseniz tekrar hatırlatayım çöp toplama işi gece geç saatte olur.” dedi. Yalçınkaya    konuşmasını şöyle sürdürdü ” Patriot füze bataryalarının kurulduğu il Kahramanmaraş adını bu gün oralara Patriot kuran düşman devletlerini yenilgiye uğrattığı için kahraman namına ermiştir ,ama malesef dün yenilgiye uğrattıklarımız bu gün bu topraklarda diledikleri gibi füze kontrol noktası oluşturuyorlar evet   aynı oyunlar Malatya Kürecikte füze kalkanı olarak ta  görülmüştür ve malesef iç,dış politikaları batıya endeksli olarak değerlendiriyorlar .Halk ise Ak Parti kanalı ile kandırılıyor” dedi. Çanakkale de 250 kg topu kaldıranın kimi rahatsız ettiğinin mutlaka anlatılması gerektiğini de ifade eden Yalçınkaya şu anda bu ve bunun gibi oyunlara alet olanları tarih kesinlikle affetmeyecektir” dedi. Yalçın kayanın konuşmasının ardından basın mensuplarının soruları alındıktan sonra toplantı bir dahaki ayın sonundaki diğer toplantıda buluşmak üzere   son buldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir