1 Nisan 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Yerel basının sorunları TV 2000’de masaya yatırılıyor…

Yerel basının sorunları TV 2000’de masaya yatırılıyor…

Yerel basının sorunları TV 2000’de  masaya yatırılıyor

TV 2000 ‘de Program  yapımcılığı ve modaretörlük yapan gazetemizin imtiyaz sahibi   Şükrü ŞAHİN: Bu sefer  Yerel Basının  sorunlarını masaya yatırıyor…1110_166800096796763_2054243255_n

4 Ocak Cuma saat 21.30’da canlı yayınlanacak olan açık oturuma İstanbul’da yayın yapan elli gazete sahibinin katılması bekleniyor.

Şükrü ŞAHİN ‘in MODERATÖRLÜĞÜNDE gerçekleşecek olan Programa Dünya Yerel Basın Birliği Başkanı Nezir KARAYÜN  ve Yerel Basın Derneği Başkanı Musa Has ketılırken ,Yine Başbakan Yardımcısı Bülent ARINÇ ‘ın da Programa konuk olması için  gayret gösterilirken . Program yaklaşık 3 saat sürecek  bu üç saatlik süre içerisinde “Yerel Basının sorunları ve Çözüm yolları konuşulacak.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir