18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / SP’li kadın milletvekili adayları gazetemizi ziyaret etti.

SP’li kadın milletvekili adayları gazetemizi ziyaret etti.

SP Kadın Milletvekili adayları gazetemizi ziyaret etti. 12 Haziran 2011 24.Parlamenter seçimlerine 33 gün kala siyasi parti adayları çalışmalarını en üst seviyeye taşıdı. Bu noktada SP İstanbul 2.Bölge Kadın Milletvekili adayları gazetemize bir ziyarette bulundu.Gazetemizin genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibi Şükrü Şahinin Esenler Birleşik esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan vekili olması hasabı ile odada gerçekleşen ziyarete SP Esenler Kadın Kolları Başkanı ve yönetim Kurulu ile birlikte İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayları Pakize Yüzbaşıoğlu ve Zeynep Şule Rıdvanoğlu katıldı.

Ziyaretin genelini 12 Haziran genel seçimlerinin nasıl geçeceğini hangi partinin oyunun ne olacağı bunda da en önemlisinin ise SP durumu konuşuldu.Gazetemizin imtiyaz sahibi Şükrü Şahin ziyaret nedeni ile çok memnun olduğunu umarım SP kadın milletvekillerimizin Parlamentoda olmaları şahsen beni memnun eder” dedi.Ve seçim çalışmalarında adaylara başarılar diledi.Daha sonra SP Milletvekili adayları Pakize Yüzbaşıoğlu ile Zeynep Şule Rıdvanoğlu “Esenler’ in sesi gazetesinin ilçede çok itibarlı bir gazete olduğunu bu noktada yaklaşık 19 yıldır yayın yaptığını tarafsız ve objektif olmasından dolayı gazeteyi ziyaret etme zaruretini kendilerinde gördüğünü belirterek önümüzdeki genel seçimlere 33 gün kaldı.Bu seçim sadece milletvekilliği seçiminin ötesinde Türkiye’nin bundan sonraki durumunu da belirlemede çok önemli yer olacağını belirtti.Yerel basının önemini çok iyi bildiklerini belirten adaylar “Yerel basın bizce çok önemli bir yayın organıdır.Merhum hocamız Erbakan siyasi çalışmalarındaki zamanını fırsat buldukça bir bölümünü yerel basına ayırırdı.Çünkü gönlünde yerel basının yeri çok farklıydı” dediler. Milli mücadelenin duyurulmasında yerel basının çok aktif rol aldığını belirten Adaylar işte biz milli mücadele döneminde yerel basının gösterdiği hasassiyetin şimdide gösterilmesini ümit ediyoruz” dediler.Gazetemizin imtiyaz sahibi Şükrü Şahin ise “bu zamana kadar yayın politikalarında tarafsızlık ilkelerinde ödün vermemeye gayret gösterdiklerini bu seçimler kendileri içinde bir sınav olduğunu inşalla bu sınavdan başarı ile çıkacaklarını belirterek adaylara başarılar diledi.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir