18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenlerli SP Milletvekili adayları yerel basınla kahvaltı yaptı

Esenlerli SP Milletvekili adayları yerel basınla kahvaltı yaptı

.
 
12 Haziran Genel Seçimlerine 35 gün kala seçim çalışmalarına hız veren siyasi partiler zaman zaman yerel basın yoluylada seslerini seçmenlere duyurmaya çalışıyorlar bu noktada     Saadet Partisi,   Esenler Kemer Esaş Tesisleri’nde yerel basına yönelik  bir kahvaltı programı düzenledi. Tamamının Esenlerli beş adaydan oluşan  kahvaltı programına   Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya,  İlçe yönetim kurulu üyeleri  ve Esenlerli vekil adayları Erol Urhan, İslam İnce, Burhan Akar, Ali Candır, Erol Karabulut ile  Esenlerde yayın yapan Gazetemizin yanı sıra Esenlerde son haber ve Gazete Esenler temsilcileri katıldı. 

 “Milli Görüş 12 Haziran’da Yeniden İktidar Gelecektir”

Milli Görüş’ün tarihi sinevizyon gösterimi ile paşlayan programda açılış konuşmasını Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya yaptı. Yalçınkaya  kahvaltıya katılanları  selamladıktan sonra bir konuşma yaptı.Yalçınkaya konuşmasında  amaçlarının ” parti çalışmalarını kamu oyuna duyurmak ve Esenlerli olan  milletvekili adaylarını kamu oyuna  tanıtmak olduğunu ifade etti.Yalçınkaya konuşmasını şöyle sürdürdü “biz  milli görüşçüler olarak  42 yıldan bu yana mücadele ederek, bu ülkeye hizmet etme sevdasıyla çalıştıklarını kaydeden Yalçınkaya Milli Görüş’ün muntazam devrinin 12 Haziran seçimleriyle birlikte yeniden şaha kalkacağını söyledi.SP İlçe başkanı Tuğrul Yalçınkaya “Türkiye’nin sosyo-ekonomik ve siyasal yönden çöküntü içersinde olduğunu  bu sorunlar çözülmediği takdirde Türkiye’nin Ortadoğu gibi kanayan bir coğrafyaya dönüşeceğini belirtti ve 12 Haziran seçimlerinin hayırlar getirmesini dileyerek  konuşmasını adayları tanıtarak noktaladı.

Daha sonra  Esenler’den milletvekili olan adayların tanıtımı gerçekleşti. Vekil adayları kendilerini tanıttıktan sonra mikrofonu alan SP eski ilçe başkanı ve şu an  milletvekili adayı olan  Erol Urhan, parti teşkilatının çalışmalarını anlattı. Erol Urhan konuşmasının genelini  hükümetin çalışmalarını eleştirmesine ayırdı. Urhan “gerçekleştirilen projelerin ve Türkiye’de hizmet adına yapılan iyileştirmelerin inkâr edilememekle beraber pek çok alanda hizmet eksikliğinin mevcut olduğunu bu noktadan hareket ilede
Türkiye’nin bin yıllık geçmişi olduğunu  tarihi birikimle birlikte rahmetli Erbakan Hoca’nın izinden ayrılmadıklarını dile getirerek, “bu ülkenin en büyük eksiği üretim sıkıntısıdır” dedi. Tarihi perspektifi göz önüne alarak konuşmasını sürdüren Urhan, geleneksel kültür mirasını esas alarak ahlaki ve manevi yozlaşmanın önüne geçilebileceğini kaydetti. “12 Haziran’da bütün planları bozacağız”  diyerek konuşmasını sürdüren Urhan” Milli Görüş’ün önünü tıkayan faktörleri ortadan kaldırarak bu ülkeye hizmet edeceklerini ifade etti. İktidar oldukları takdirde milletin oyuyla aldıkları yetkiyi bu ülkenin insanlarının lehinde kullanacağız”dedi. Urhan söylemlerinin kesinlikle vaat değil bir  taahhüt olduğunun altını önemle çizdi. Esenler’den vekil adayı olan Erol Urhan, 12 Haziran seçimlerinin sadece Türkiye’ye değil İslam dünyası’na hayırlar getirmesini diledikten sonra “yaşanılır, yeni bir dünya için” her zaman emeğin yanında olduklarını, üretmeden bir milletin kendini ispat edemeyeceğini ve rant için çalışanların karşısında olduklarını ifade ederek sözlerini tamamladı.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir