18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Op. Dr.Adem Dalgıç TV 2000’e konuk oldu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Op. Dr.Adem Dalgıç TV 2000’e konuk oldu

  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Op. Dr.Adem Dalgıç TV 2000’e konuk oldu şğükrü

TV 2000’de her Çarşamba “BAŞKAN NE DEDİ”Programına katılan Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkanı Op.Dr.Adem DALGIÇ Tekirdağ gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. .

Türksat 3-A  (1593) Frekansın’dan ve D-SMART 200 .cü  Kanal’dan yayın yapan TV 2000 ‘de  Şükrü Şahin’in hazırlayıp sunduğu ‘Başkan Ne Dedi’   canlı yayın programa katılan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı  Dalgıç, Tekirdağ Büyük Şehir  Belediyesi’nin bu zamanakdarki  yaptığı çaklışmalar, gerçekleşen ve devam eden projeler ile geleceğe yönelik yatırımlar konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Tekirdağ’ın , büyüyen bir yapıya sahip olduğunu dile getiren Başkan Dalgıç, “Tekirdağ denizi, limanı, sanayisi, turizm potansiyeli ve sıcak insanları ile Türkiye’nin parlayan yıldızı konumuna geldi. Ve artık büyükşehir olarak da bu gelişimin ödülünü aldı. Tekirdağ Belediyesi olarak biz de yapmış olduğumuz çalışmalarla Tekirdağ’ın Büyükşehir olması sürecine büyük katkılar sağladık” dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir